Prijava

Hvala batke, dolazi on stalno u kladionicu gde radi moja drugarica pa ću ištampati ovo i dati joj da mu traži da potpiše

nema na čemu

ps, poslaću ti ga na vajber, ne smem ovde javno

Колико значи мењажа човече, 40 % албума сам испунио сличицама добијеним на мењажи. До сада потрошио око 100 еура, а фали ми још 35 сличица. И то 27 златних (грбови и легенде). Једноставно их не пустају у промет, лик се жали купио 3 кутије извукао 2 грба и тако неке сулуде приче.

А шта се све скупи на оној мењажи човече, од клинаца што имају по 2 изгужване дупле у руци и спемују твој солидни стек дуплих 20 минута јер немају ни списак нит памте нешто дебилкоси, до искусних хохштаплера који траже паре за грбове, до потпуно погубљених типова. Погубљен пензос, долази са 5 сличица које су биле у новостима (Сане, Хунгхун, Хектор Ерера, сличице које буквално свако има петодупло) и каже ''ево некоме ако фали''. Хвала, Самарићанине. Све у свему, просек година на мењажи, јаких 39

Иначе фале ми следећи момци: Стуани (УРУ), К. Роналдо (Пор), Рајан Андерсон (голман АУС), Нордин Амрабат (МАР), Душко Тошић (СРБ), Леон Горецка (НЕМ), Карлос Санчез (КОЛ), Кеита Балде (СЕН)

Ако неко има у дуплим поменуту господу, нека чува то јбг, значило би ми.

Uzmeš lepo naručiš te ostale i zabole te

Pa hoću, al da se spustim ispod 30 moram. Na 35 sam.

Pa može maks 30 da se potraži od paninija a smor mi je 2 uplatnice da popunjavam :)

kako ide sa grbovima? je l kao grb za grb ili kako, nevera da ljudi placaju grbove koja stoka

Bio sam sada na menjaži, našao sve šta mi treba vrlo brzo.

Sem Kristijana.

Od svih grupnih fotki, igrača i stadiona, fali mi samo Ronaldo. (Zlatne ne računam, to je nemoguće naći)

Idem od čoveka do čoveka pitam, imate li Kristijana, gledaju me s gađenjem, kao da sam kakav peder sto voli Kikija, lepi tako njega po stanu,ili, ne dao Bog, Madridista. Jebem te srećo.

A likovi ladno prodaju sličicu za 100 dinara. Jedan bednik, kod kojeg sam našao Keitu Baldea iz Senegala, mi opusteno kaže: " oćeš da ti dam još 4, a da mi kupiš kesicu". Talog.

Stigle mi poručene sličice, popunjen ceo album.

Osim što nisam video lepo i jebenu loptu nisam napisao i pehar.

Moram opet da šaljem. Retardinjo

Vi stvarno skupljate slicice I takpakete se po skolskim dvoristima?!
xD

Ne nego na klupicama u studenjaku

Dobro je
Tu bar ne mogu za pedofiliju neduzne da vas nategnu

Ja bio u subotu kod Moskve, izgoreli mi vrat i ruke kao da sam plastio

hahaha

mislio si da je život tapkaroša med i mleko