Prijava

Jbt nikad mi neće biti jasno prvo zašto ljudi idu tamo uopšte, a onda kad već idu zašto idu duže od jednog dana.
Sve to što su atrakcije, nisu vrijedne ni tolikih para ni skupoće Barselone a ni tolike vike.
A i to što "vrijedi" da se vidi može da se vidi u jedan dan maks.
Bolje iskoristite vrijeme tako što ćete da odete na izlet u Montpellier, Madrid ili Palmu de Majorcu. Ja da nisam uzeo avion prejeftino i trknuo tamo propao bi mi put.
Najizvikaniji i najskuplji grad u Evropi koji nema šta da ponudi za tu cijenu.
Prevoz im je po meni daleko najskuplji u EU a Metro ne može ni da priđe Parizu koji je 3 puta jeftiniji... Tj. Pariz je po svemu tri puta jeftiniji.
Plus, tamo ne podnose turiste i nedavno su držali velike proteste protiv turista.
Ajde mi tačno samo reci šta to tamo ima da se vidi a da ne možeš nešto daleko vredniej i ljepše da vidiš za istu ili manju cijenu smještaja, prevoza i svega negdje drugdje?
Imaš šarenu kuću koja je slična svim u SUbotici. Imaš šareni parkić od 10 metara kvadratnih koji košta 8.5€ a ima da se gleda 15min. Imaš monumentalnu crkvu koja kao da je napravljena od blata a pokrivena je skelama pa i ne možeš da je fino vidiš. Imaš gotsku četvrt koja se sastoji od jedne crkve i jedne ulice koja nije recimo ni blizu BUdimpeštanskom gornjem gradu.

Manite se sporta i euforije, Srbija se raspada od siromastva i kriminala.
(server, 22. jun 2018 10:39)

Đoto
ma samo potpuno da proradi SRPSKI inat i lagano do polufinala, a tu je sve moguće ;)))))))))))))))

hahahahahha dal je realno ovo

NE SIPAJTE GORIVO NA NIS- PUMPAMA POČINJE VELIKI BOJKOT ZBOG POSKUPLJENJA GORIVA ŠIRITE DALJE,BAR TOLIKO MOŽETE

не сипајте на нисовим пумпама јер је гориво голо говно

Марко
не сипајте на нисовим пумпама јер је гориво голо говно

najjače od svega je što su se ljudi toliko preljuto isprimali na ovo da zaista sipaju samo na mol, omv, aviji i ostalima, a vrlo često navedene pumpe nabave derivate baš od nis-a. radio do skoro tamo, upoznat s time, mada možda još kiselije je što ugl tripuju neki patriotizam, mrze hrvate, mađare, al jbg, mol je mol, neću ja na nis-u da sipam

Mogao si da radis i u nasi al mol i omv pisaju po nisovom gorivu vodenom

Пингвин о7
mozda bi pare ulozene u fudbal trebalo da ulozimo u razvoj vojske i naoruzanja, vratimo kosovo, onda ne bi igrali protiv sacirija, dzakova i slicnih i imali bi u fudbalu vece i bolje rezultate.

стварно бре кад год сам сипао евро дизел на нисовој пумпи нисам могао у четврту да прешалтам колико је то слабо

шта серем јбт не лупетам него знам како ми се пежол понаша са нисовим говном и како са горивом са неке рандом пумпе

Nerazumem pojedine komentare ,sad blatite nase igrace ,kad nisu uspeli ,uspeh je doci i dovde ,momci su dali sve od sebe a sudije nisu nikad ni bile na nasoj strani ,i to je nasa sudbina da nas nevole....

PA VALJDA JE OVAJ NAROD ZASLUZIO JEDNOM GRUPA DA SE PRODJE JEBEM TI SVE TI JEBEM DA TI NE JEBEM

Pomešao si, to su šiptari sa kosova. Njih pravi albanci isto ne vole.