Prijava

Izvini jel imaš možda neki denar od prošle godine, putujem za Grčku sutra pa mi treba za putarinu? Ne pada mi na pamet da plaćam u evrima, ispada 50 centi više.

Čru stori

1. U Hrvatskoj je Hajduk za koga navija 60% države i pride pola Bosne, a ne mogu da osvoje titulu 100 godina jer ne znaju i nisu sposobni.
2. Hrvatska svoje Terziće hapsi i šalje na dugogodišnju robiju.
3. Hrvatska svoje radničke i spartake smesti u treću ligu ili ugasi, a njihove predsednike rasturi moralno i finansijski.
4. Sin hrvatskog predsednika ne gleda SP okružen kriminalcima i narko dilerima koji prebijaju navijače hrvatskih klubova koji dolaze na utakmice sa decom.
5. Hrvatska reprezentacija nema radonjiće u ekipi.
6. Njihov selektor javno na N1 kaže pre prvenstva daj da vidim majčinog sina koji će da me pozove u vezi nekog igrača. Ne hvali predsednika svoje države već radi svoj posao.
7. Hrvati nisu podeljena nacija, njihov predsednik ne naziva političke oponente i nezadovoljan narod narkomanima, ludacima i stranim plaćenicima. Zato igrači dišu kao jedan i imaju zajednički cilj.
Između ostalog, zbog ovog su Hrvati ekipa koja Mesiju piša po glavi.

Dva pitanja

Jel ovo bombas napisao negde?
Jel opet nasao nacin da okrivi Vucica za nesto, npr za neuspeh reprezentacije?

Zasluzili smo pobedu pre penala

Kupi mi novine jedne da imam sta da citam dok cekam (u redu, kod lekara itd)

- 500
- jel može za 400

Ja original kolu nisam pio ni u hrvatskoj

U Makedoniji je Kokakola nešto najodvratnije ikada

Bilo šta od prehrambene robe iz Makedonije je gadan djubar, osim onih Vitaminka bombonica

kratošija ona od 1,5€ sa metalnim čepom je vrh

S cicama Kratošija, ponekad neki Vranac
Sad i kad sam trezan, slabo držim pravac

у кини је иста ко у србији

Parkovi su videli vise iskrenih poljubaca nego bilo koji kafic.
Bolnica je cula vise iskrenih molitvi nego bilo koja crkva.
Aerodrom je video vise iskrenih suza nego bilo ko.
Ulica nas je naucila vise nego bilo koja skola.

nos uvek pratio sunce i nikad jajara

Sortiraj:
Prvo jeftinije