Prijava

Tema za nas sto ne pijemo alkohol, bar ne nesto redovno, ajde onako nekad u drustvu, ne pravimo neku razliku izmedju tuborga i hejnekena npr, jebe nam se tacno za to.

Ne znam o cemu cemo tacno pricati na ovoj temi ali neka stoji leba ne trazi

P.S. Bravo sokovi u limenci su desetka, bas top sok

Probaj coca colu u limenci

Ima u maksiju(valjda) u staklenoj da se kupi

U bosni nema cini mi se xd

Jel govorimo samo o napicima ili o činiocima dobre žurke? Meni je bitno da bude žensaka. Nekako se promeni atmosfera u sobi kad su tu.

Nema, ima samo na filmovima

A od napitaka volim šveps tangerine

Ja kad sam bio mali ja i tata ispred prodavnice pili kolu u staklenoj flasi ona povratna ambalaza, nije pio alkohol nikad i mene je odgajao tako. A tacno ima neki smek bolji kad je u staklu. Inace da ne serem sad, kad se pije ja pijem, nema tu sta, ali moze lagano da prodje 15ak dana da ne okusim pivo

Kafa (domaća) kao kamen, jutarnja ona - kafa - kafa - espreso - kafa - espreso i guarana - guarana kombinacija jebanje majke ne mogu da stojim sad od umora i neispravan sam kao konj ovih par dana a sad imam utisak da se sve ovo gore sabralo i da mogu još pet dana ovim tempom

Preporuka za neki sok do 10 000 dinara

E a najgore kad je recimo mnogo muskaraca tipa 5+ a samo dve ribe i to obe lose, pa se zbog njih promeni atmosfera u sobi a opet nemas nista iz njih kad nisu za jebanje

Prodaje li ko kakav sok

Najbolje iskuliram uz guaranu i pljugu, to mi je bas top

Bolje da si cutao samo i pravio se lud

Od zove

Najgore kad je neka bleja pa ima jedna riba pa se onda dvojica idiota prime i utrkuju pa ona istripuje picizam neki pa krene da se folira dodje mi da im svom troma nalupam samare sto nas maltretiraju debilskim ponasanjem

Ma.tad najbolje ti ustanes i odes u wc. I ona ustane i krene za tobom i pojebete se u wcu i vratite se.a ovi muvatori se sjebali i piju sokove
wc zakon

Sto kaze jedan moj drugar stariji, bile tu neke ribe dosle sa sela primile se na pricu, odem do tempa kupim flasu jegera i 4-5 guarana, posle druge guarane ova jedna mi je vec pusila

Najbolja žurka kad si jedini ti strejt, a ostali se poubijaju od alkohola. Nikad se nisam bolje proveo.

najgore je kad je pet riba i šest likova na žurci i tri lika muvaju dve ribe, a wc samo jedan i one tri ribe sede unutra satima i onda moraš da sereš u gaće