Prijava

najgore je navaren i pijan za istim stolom. Ovaj što je pijan agresivan i pričljiv, ovaj navaren u fazonu wtf

Ja bas i ne kapiram sta to mogu da radim trezan a ne pijan. Ili makar sta to na zurci mogu da radim bolje trezan a ne pijan osim ako nije tematska zurka matematicara nekih

Bukvalno, na bilo kojoj žurci je bolje biti pijan nego trezan. Ne pijan da ne možeš da hodaš, mada i to je okej, ali pristojno pijan je najbolje. Ne znam, bukvalno ne mogu da zamislim bilo kakvu žurku na kojoj išta može bolje ako si trezan.

Matematičari i slični kad jednom provale čari alkohola bi i antifriz pili, lol. Najgora je teška gikština kada reši da pije.

mene ko zna, zna da sam lud i bez pića ;DDD

Ma da al kazem tematska zurka da tipa resavaju jednacine onda ok bolje biti trezan(ako mislis da pobedis haha ali tek to ne bih izdrzao trezan xd)

A na to sam i mislio- na zurci je sve bolje kad si pijan jbg to je jedan od razloga sto se ide na zurke

Najgore je kad sa familijom ides na neku svadbu pa ne mozes posteno da se napijes jer ih vozis nazad
To su najteze svadbe

Pa jeste, činjenica. Nije preduslov da ti bude dobro, ali ako je žurka takva da ti treznom bude dobro, biće epska ako si pijan, lolo.

Kad idem sa familijom na svadbu oni su svesni da cu se napiti pa se unapred krisom dogovaraju ko ce pokusati da vozi nazad. Mada obicno ne idem sa familijom

jebo mater prizvah takvu svadbu hahahaha

evo muslimani ne piju a opet se ludo zabavljaju

https://www.youtube.com/watch?v=h0z5-GQ63Ws

Bugarine, nisam ti zaboravio kad si odbio da banujes stoku koja mi je vredjala najruznije porodicu i za to ces platiti kad tad.

alkohol je odskocna daska za dobru zurku
osim ako je zurka specificnog karaktera tipa studenti bg univerziteta onda bi hidrogen cijanid bio preduslov

Ja na žurkama pijem samo vodu ;)

Na žurkama ne pijem, osim ako moram.

Isto i ja. Samo sto uvek moram

Ne volim da igram, tačnije i ne umem da igram, osim mojisudrugovi i onda sedim i pijem i pijem i posle nije ni važno što ne umem da igram, igram sve: moravac, žikino kolo, divna-divna, igrarokenrol, sve
pingvin-kolo: najjače kolo

ја увек кренем са премисом да нећу да пијем, али никако увек завршим урољан и бијем жену и малог сина а старији плаче и пиша у гаће

Нова фанта лимитед едишн у лименци са папајом маногм и осталим егзотик воћкама одлична је за нас који не пију.

Tema se zove Alkohol nije preduslov za dobru žurku, a još niko nije spomenuo neke druge droge osim alkohola