Motori

  1. Šta vozite, šta ste vozili, šta planirate da vozite.. tema za ljude koji vole motore. Skuteraši nisu poželjni.. jer oni kapiraju dvotočkaše kao najekonomičniji vid prevoza, a to nema veze sa suštinom niti sa ljubavlju prema jednom, mogu slobodno da kažem, načinu života. Živeti život punim plućima je izmedju ostalog i sesti na motor po sunčanom danu i krenuti u obilazak i razgledanje okoline na jedan mnogo bliskiji, a opet nezavisniji način nego što je to vožnja autom ili bilo kojim prevoznim sredstvom.. motor je mnogo više od toga.
    youtube.com/watch?v=KshNDZeW1EA

  2. nema vecih retarda na kugli zemaljskoj

  3. Jel to za tazbinu pričaš..

  4. Imas istu ovakvu temu i pise da nije za skuterase

  5. ps daj tiket za večeras dosadno mi je

  6. Igrao sam uzivo inter juve gg drugo evo dade ga inter. Igraj juve da dobija ovo

    Kasnije veceras durent minus, boston, ante minus, dejvis ili rondo plus

  7. zakljucano ne daju juventus

  8. E pa nema na cemu

  9. hahah majku im jebem severnjačku, kakav je ovo radnički niš - zvezda primer za udžbenike..

    elem, daj skril da pošaljem pola dobitka, nije mnogo ali zasluženo

  10. uzgred ovaj drugi ne igram, minuse, 0-2 preskačem... samo jednom odigrao u životu 0-2 Landskronu, bilo 7:1 poluvreme

  11. dobro, mogao si popiti pivo na moj račun, ali dobro kako želiš

  12. Kad budes hteo da castis pivo popicemo ga uzivo

  13. prebio bih te tad na prvu, bolje ovako, još sam na uslovnoj

  14. Tome se i nadam

  15. частићу вас ја пићем само да бих видио да ли вам главуџе одговарају ономе што пишете овде

  16. ceo dan deluješ prilično samouvereno

  17. Vozio kavija ninju zx900f2 2003. godište pa prodao, kupio nakon godinu dana zx10r 2011. godina pa prodao, oba su bila ultra crne boje i predrkani motori, vozim skutera sad.

    Može lock.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.