Prijava

Šta vozite, šta ste vozili, šta planirate da vozite.. tema za ljude koji vole motore. Skuteraši nisu poželjni.. jer oni kapiraju dvotočkaše kao najekonomičniji vid prevoza, a to nema veze sa suštinom niti sa ljubavlju prema jednom, mogu slobodno da kažem, načinu života. Živeti život punim plućima je izmedju ostalog i sesti na motor po sunčanom danu i krenuti u obilazak i razgledanje okoline na jedan mnogo bliskiji, a opet nezavisniji način nego što je to vožnja autom ili bilo kojim prevoznim sredstvom.. motor je mnogo više od toga.
youtube.com/watch?v=KshNDZeW1EA

nema vecih retarda na kugli zemaljskoj

Jel to za tazbinu pričaš..

Imas istu ovakvu temu i pise da nije za skuterase

ps daj tiket za večeras dosadno mi je

Igrao sam uzivo inter juve gg drugo evo dade ga inter. Igraj juve da dobija ovo

Kasnije veceras durent minus, boston, ante minus, dejvis ili rondo plus

zakljucano ne daju juventus

E pa nema na cemu

hahah majku im jebem severnjačku, kakav je ovo radnički niš - zvezda primer za udžbenike..

elem, daj skril da pošaljem pola dobitka, nije mnogo ali zasluženo

uzgred ovaj drugi ne igram, minuse, 0-2 preskačem... samo jednom odigrao u životu 0-2 Landskronu, bilo 7:1 poluvreme

dobro, mogao si popiti pivo na moj račun, ali dobro kako želiš

Kad budes hteo da castis pivo popicemo ga uzivo

prebio bih te tad na prvu, bolje ovako, još sam na uslovnoj

Tome se i nadam

частићу вас ја пићем само да бих видио да ли вам главуџе одговарају ономе што пишете овде

ceo dan deluješ prilično samouvereno

Vozio kavija ninju zx900f2 2003. godište pa prodao, kupio nakon godinu dana zx10r 2011. godina pa prodao, oba su bila ultra crne boje i predrkani motori, vozim skutera sad.

Može lock.