Prijava

Zato ja sa sobom uvek nosim kuhinjski noz od 20cm... Danas budala ima na svakom cosku napadnu te bez razloga! Inace svaka cast ovom celavom muski se borio ali ako je kriminalac neki trebao je da ponese pistolj sa sobom jbg dobro se vijao sa ovom dvojicom...

pozdrav za verne fanove

Adidas meni tako je geeej

Ono kad ne da nisi u prvih 100, nego nisi ni rangiran i niko ne želi da te hakuje
https://78.media.tumblr.com/tumblr_m7ur307DOC1qg40zoo8_r2_250.gif

Inače smrdi mi ovo kao da je u pejntu radjeno, ne postoje ovako lake ribe, ili postoje a ja ne znam za to jer sam jebo samo 5-6 riba za zivota

Ahahaha Mali Ker :D

Mene samo zanima da li je Boki jebo Ivanhoea.

e ovo je za mene master haker, kad ne možeš ni da provališ šta je hakovao i da rastumačiš printove od pre osam godina

To su te legende sajta, uđeš im u privatne poruke i tamo imaš šta da vidiš: dogovaraju se za pivo u elitnim pabovima, obični članovi im plaćaju turu samo da bi malo posedeli sa njima i udisali dim iz njihovih cigareta, pa onda devojke i mlađe udate žene željne vikend-avanture sa legendom i uživo isprobavanja primera iz definicija ("zovi me Maja, a ja ću tebe Mare ili Srki, kako hoćeš"), eh.
A kod mene privatna poruka "e, aj mi plusiraj poslednju defku, :)" od izvesnog Đorkaefa, pa živote

NAPAKOSTIĆEMO KOSMOPOLITI TAKO ŠTO ĆEMO UHAKOVATI PROFILE AUTORA KOJI NISU AKTIVNI VEĆ 7 I KUSUR GODINA BILI I ONDA ĆEMO KAČITI NJIHOVE PRINTOVE GDE UGOVARAJU SASTANKE SA DRUGIM OSOBAMA SA SAJTA!

This plan is a simple masterpiece, its so breathtaking, best plan EVER 11/10 IGN!

neko mi se loguje na malog

Hakeri han pijesak opet u akciji

Mislim da sam n-ti put dokazao ko je ovde najveci sasvim potpuno sasvim najveci haker

IMA LI ŠTO DA SE VIDI U PORUKE DA NE ULAZIM DŽABA