Prijava

Ne stavih Lingarda picka mi materina ali ubacicu ga

Ja razmišljam koliko sam se sa Grizmana zajebo što sam ga prodao da bi ojačao vezni red a imam neki osećaj da će biti najbolji strelac prvenstva i sem njega još su mi Nemci dilema Werner u napadu ili Draxler na sredini ne mogu obojicu jbg.

biću vrlo tužan ako grizman poludi, tako da moram večeras da preosmislim tim i ubacim ga nekako

Grizman je tako 2016 koji vam je kurac ljudi

samo mbape prevara stara

Brat levandovski ce vas jebati

како бедну репку имају енглези, ђе Руни, ђе Џерард, Лампард, Кин, Рио, Сколс

Od engleza bukvalno ne treba dirati ništa sem kejna, eventualno ali/sterling mada mislim da ima boljeg izbora za veznjaka, gore fađo pomenu nemačku dilemu draksler/verner, isto se i ja pitam, mada sam za sad sa drakslerom u veznom redu

Doduše šta ja serem ja sam jutros mozgao i mozgao i završio na kraju sa lovrenom i ljajićem u timu, haha

Kako nema bre meni dele ali prva postava

Ja sam od Levandovskog očekivao prošlo ep da će silovito da se ispiša po svima imao ga od početka kao kapitena i ne sećam se jel završio prvenstvo sa nula ili jednim golom samo sad ga izbegavam pušti đaola a za Dele Alija svi kukaju kako je kurčina kad igra za reprezentaciju ali i ja imam osećaj da bi trebalo da bude ok na ovom sp možda ponajbolji od engleza uz Kejna. Al kršina im sastav stvarno biće blago jebani u osmini ili brutalno jebani od strane nemaca u četvrt.

Eriksen/Isko, glavna dilema veznog reda, za sad nemam nijednog pirinejskog ciganina ali nezahvalno je ići tako jbg

Isko bi mogao baš baš da ispiša fino i vrlo verovatno i hoće ali prvu igra sa portugalom jbg i iz istog razloga bežim i od ronalda sad, ali eriksen je bog i batina tamo a meni deluje kao da danci mogu nešto više da naprave

Ušao u ligu i oformio brutalan tim

Koga od rusa vredi stavljati?

Valerija Karpina xd

Englezi su jaci nego ikad

Mbape se povredio oca mu jebem, ode cjela koncepcija niz bascu