Prijava

http://www.alo.rs/resources/images/0000/052/745/36_1000x0.jpg
Zashto se cuti o ovome? Shta rade institucije? Zashto cuti Dragan J. Vucicevic?

Hocemo li konacno saznati istinu?

Управо тако.

Sasa kad dodje na vlast ce to resiti to mu je jedna od 20 tacaka programa

Sramota. Ne znam kako drugi ljudi, ali ja dve godine oka nisam sklopio.

Spavas li mirno zorane

u naprednoj Srbiji mozes da ubijes pevacicu nekaznjeno to je taj napredak

Sto je najgore predsednik zna a cuti, sam je rekao to

u naprednoj Srbiji mozes da ubijes pevacicu nekaznjeno to je taj napredak

U dosmanlijskoj srbiji ubijes premijera pa ti vidi

najjaca u ovom slucaju mi je nada topcagic, tu mi se onako bas smucio ljudski rod, kako je pokusala da se promovise.....kao najbolje drugarice ovo ono, non stop u novinama, na kraju se ispostavi da je nada videla jednom negde je upoznala i upoznala taj dan cerku, nisu se uopste ni druzile ni nista hahaha

https://www.kurir.rs/crna-hronika/2603081/direktor-policije-otkrio-znamo-ko-je-ubio-pevacicu-jelenu-marjanovic

https://www.blic.rs/vesti/hronika/vucic-ubica-jelene-krsmanovic-ce-biti-uhapsen-u-narednih-48-sati/3hdgjn7

Sve je jasno kao dan, dosisti su ubice odmah pobili i procesuirali, napredna vlast ubice stiti, a neduzan narod biva ubijen i sprema se otimanje organa legalno svima

Слушај ме смедеревски мангупчићу, немој много да се правиш зајебан и да филозофираш, јер ће неко стварно пичку да ти поломи као и до сад што смо ломили таквима . То што кажеш да смо изгубили ратове и Косово само потврђује да си издајник , тако да ето ти још један аргумент . По теби је срамота бити поносан на порекло а познато је да ако се неко стиди свог порекла , крви и земље не треба да живи јер управо ТАКВИ иду на терет држави и очекујете да вам та иста држава по којој серете све обезбеђује а онда да побегнете одавде уместо да се борите за боље. Ја ти рекох а ти размисли шта причаш .

Офуцана задригла босанчуро, када је писменост у питању, за тебе сам доктор наука, јер видиш, мој матерњи језик је српски, за разлику од рикања, завијања, лупања батином о каменчину и осталих видова комуникације с брда на брдо који се у твојој постојбини користе. Капирам да ти је тешко да разумеш све ово јер ипак су те одгајили вашљиви прекодрински медведи, а већи део живота си провела у урлању са једним запушеним уветом, орању планинчине и стругању вучјих гована са гумених опанака, све док није куцнуо час да на трактору и са две кесе пуне вунених чарапа заједно са колоном својих крезавих земљака коначно крочиш у цивилизацију и спознаш благодети асфалта, пеницилина, ходања на две ноге и термички обрађеног меса, али пробај да бар мало напрегнеш те кржљаве босанске ганглије и схватиш да се овде говори мало друкчије него у околини пећине у којој си се окотила.

Него, видим да те минџа очајнички сврби, а човјеку се већ поодавно не диже на тебе, или му се не диже уопште, па си присиљена да тражиш курчевину по интернету и сваки неуспех те само додатно фрустрира и издркава и чини агонију твоје менопаузе још неподношљивијом. Рекли су ми да доста личиш на згажено псеће говно, додуше не верујем да миришеш тако лепо, али направио бих уступак и јебо бих те у суву пичку и напунио свршотином темељније него што је иједан од твојих брђанских рођака учинио, чисто из уверења да и истрошене остареле сараге заслужују мало нежности с времена на време. Јавићу ти се кад будем био у Војводини да прокрчиш ту прашуму на препонама, испод ушију и изнад горње усне, па да искомбинујемо један врели крес, за добробит твоју, твојих укућана и осталих људи и животиња у твојој околини. :

ko to ide na teret drzavi, valjda je drzava nama na teretu.nije ovo danska pa da mozes da ne radis nista i drzava da ti placa stan struju i hranu tj da te obezbedi komplet.

зашто зашто си тако глуп бомбаш јебо маму не могу да вјерујем да је неко толико опсједнут јебеним људима на власти кога боли курац јел председник вучић дачић тадић сам волиш да сереш ко год је на власти јер су ти они као криви што си говно обично

Јебени дебили само чекају да се деси неко срање да одма кењају као да је србија била елдорадо прије јебеног вучића

Ko je ta pevacica? Je l to ona sto se svaki dan slika u Kuriru?

Ima nesto u tvoooojim ocimaaaa
sto mi ne da miraaa nocimaaaa

ko je taj lik sto vozi lamborgini i prestavlja se kao crni panter na instagramu?

Moja satnica je veca od bombaseve dnevnice

A mozhda yeah ipak problem u njoj? Ja sam bio u mnogim kafanama i nikad niko niyeah ubio pevachicu.