Prijava

Dovoljno je da vidim karaburma, jebeno dosao sa Kosova u Beograd i otisao odmah u malu kolumbiju jer nema para za stan na Vracaru haha

Previse se olosa nakotilo po Beogradu, prosto mi je zao ovih Beogradjana koliko su poprimili izbeglica sa Kosova i uopste smrada sa juga. Sve izvan kruga dvojke, proterat nazad u Preševo pa cu onda doci na odmor u Bg.

velikiblek
Plidu prelos trol ako ne onda bas los gastos hahah s klasa,kakva je raja u becu :D

pre sat vremena

Nemam ja sta da trolam, da se sutra izubijate svi do jednog sa kosovarima hrvatima muslimanima il da vam nuklearnu bace ameri, kurac bi me zaboleo eto toliko mi je stalo do balkanaca zadrti kakvi dole obitavaju. Ja se dole ne vracam ni za zivu glavu i ovo sto priplodni rece, taman da mi afgani guze i mene i cerku sutra, bolje to nego sa balkancinama glupim

јел те дрмају трауме из детињства :))

ne diraj mi u tužnu prošlost

умро комшија а? можда ти је и ћале

možda ali za mene je ćale onaj koji mi daje kintu, i na čijoj grbači parazitiram. Jebe mi se jel biološki, gledajte roditelje kroz korist materijalnu a ne neku duhovnu dobrobit, koga boli kurac dal te ko voli zar ne priplodni biče, možda i ti domac neki al jebe ti se glup bi bio i na dvoru da si rođen

Tako i ja, samo mi daj pare da mogu koku ušmrkati, dobra kola, pičke nađem i to je život.

шта да ти кажем друже фино би било да ти прво гајби баце малу једну нуклеаркицу :))
ИДЕМО ЗАДРТИ МАСНИ РУЖНИ ПРЉАВИ И ОСТАВЉЕНИ БАЛКАНЦИ САМО УЛТРА САМО ЧЕТНИЦИ

Ima dole divnih ljudi, izuzetaka retkih ali kada kažem da me boli kurac da li će vas ubiti malarija ili nato, to mislim na ove debile tipa tebe i nekih čekaoničara. I stvarno jeste tako, ne bih imao trunku empatije čak i da vas znam, da ste mi neki rod i slično

ЕЛ СИ ДАО КОМШИЈИ У БУЉУ ПРЕ НЕГО ШТО ЈЕ РИКНО ИЛИ?
ДАЈЈ БРЕЕ ПИТАМ ТЕ НЕЋЕШ ДА МИ ДАШ ОДГОВОР

Mislim, teško da možeš biti veći indijanac od bosanaca i srba, to su ono baš najgore sorte ali samo onda kada odrastaju u selendrama.

Caps lock + ćirilica = Vialpando -> glupa srbenda

РОМИИ ТЕБЕ ГУЗЕ ТААМАААРАА :)))
ел истина да вас у аустрији поистовећују са циганима или је то само мит

Ja sam prodao veru za večeru, mene niko ne dira. Samo govorim šajze auslenda, pljujem po 4c simbolima u nekim zabačenim getoima gde obitavaju serbosi, šutam prosjacima kantice sa novcem i vozam tatina kola

U Austriji te niko ne primećuje tako da je do jaja

чему осуђивање што пишем својим писмом ?

ПРОДАО СИ БУЉУ ДРУЖЕ НЕ ВЕРУ