Prijava

Msm, ne volim seljake, ako ćeš se družiš samnom, bar tri generacije ti moraju imati urbano poreklo

Okle ti je poreklo Bobee, jel si i ti sišao sa Cetinja?
Glupi severni Srbi pfff

Poreklo mi je plemićko, seljaku. Tvoj čukundeda mi je šljako na imanju. 026 najjači smo

Nmg sad da se raspravljam sa tobom...
To Bombašu ostavljam

Ja sam filtrirao krv. Poreklo mi je seljacko iz pripizdine ali je cale napravio ogromne pare u Beču, pa sam sad bečki plemić, veći sam bečlija od Sebastiana Kurza

госн пилду прочитај последњи део мог текста

светски човече немојте молим вас хахахаха
е ретарде глупи

дабогда ти деца расла са црнцима педерима мигрантима и циганима у једној од тих 40 земаља у којој си наводно "био"

ширимо љубаааавв идемо брее :)))))

Dovoljno je reci da se citav zivot vozim u S klasi svih generacija, i tu ti gubis smisao svog mizernog zivota, priplodni. Da, deca ce mi rasti u Beču neće sigurno u Srbiji. Lep pozdrav

Nemamo svi tu nesreću da ostajemo u selendri. Ako je tvoj cale bio nesposoban da napravi svom sinu svetlu buducnost, nije dovoljan razlog da kritikujes moj divan zivot

јел ти кева за унапређење од чистачице до главне хигијеничарке радила блајв са завршницом или тек после кад је дошла до шевице одсека за шупу или нешто ново се искомбиновало,леп поздрав

Plidu prelos trol ako ne onda bas los gastos hahah s klasa,kakva je raja u becu :D

кад ти ћера једног дана буде довела фаљиха из авганистана у стан на кредит биће теби весело ,од мене доста , поздрав лепии :))

Priplodni druze ti si debilcina

da autore velikiblek

Захваљујем свети оче gamby и надуваш ми јаја

Ne znam sta ce mi biti sa cerkom al znam da nece biti degenericna od osiromasenog uranijuma koji vam je nato prosipao po selu :)