Prijava

Najjače što je ova "da" fora izvaljena od strane mene pre pet godina fazon, da ste mi je bezočno digli i da je danas koristite kao svoje autentično obeležje kojim se medjusobno raspoznajete, daunovci. Vi ste gomila kurtona, prokleti jer vam imidž počiva na plagijatu

Slazem se sa jahtungom, daunovci slepi

nEEEEEE laJJJJJJ!!!!!!

Fejd nije samo da. Fejd je mnogo vise prijatelju. Ne budi zavidan nego se pridruzi ekipi fanova. Svi su dobrodosli!

Čekaoničari nikom ništa zlo nisu učinili a nazivate nas daunima i kurtonima

Ja nikad nisam nikog nazivao, pogotovo ne čekaoničare...
Samo ne razumem kako neko može anonimnu osobu da veliča kao božantsvo, jel ste nekad videli Fejda uživo?

Imamo pravo da se sprdamo na jednoj temi na forumu, ovo nije samo o Fejdu. Ova stranica je posvećena svim čekaoničarima. Što se tiče Fejda, on je lider čekaonice.

On je blesava 160% a vi ste još gori od njega...

Kome se tema ne dopada, šta da mu radim? :)

Taj čet bi se trebao zvati čučavac, a ne čekaonica i retardirani fejd ne može biti lider jer ta soba odavno ima lidere, u vidu trijumvirata Ja, Dilan i Pani

Fejd, vialpando, triforce, mašan, kandidar, turk, u čemu je jebena razlika, gomila bezobličnih, providnih ameba koje obitavaju u toj virtuelnoj tegli sa vodom i slamom zvanoj čekaonica

Nemoj mene u isti koš sa njima!

Ma i ti se hraniš fotosintezom, beži u kurac

Znači mi smo svi beznačajni i glupavi zato što otvaramo humorostičnu temu i što se ne vredjamo i nikom ne pretimo?