Prijava

Pre neki dan sam naleteo na ovaj članak:
https://noizz.rs/kontra/kuckarska-poruka-ljudima-koji-zbog-dece-truju-i-psuju/epqvhg7
I skontao sam da spadam u tu grupu ljudi koji mrzi kučkare. Ne pse (pas je životinja koju je teško/skoro nemoguće mrzeti) nego ljude koji ih čuvaju, da budemo precizniji uglavnom ljude koji čuvaju kerove po stanovima.
Autorka sama objašnjava vrlo lepo zašto ljudi mrze kučkare:

Znam da su vas napadale lutalice, i mene su. Isto tako znam da gomila vlasnika pasa ne sklanja izmet svojih ljubimaca, svaki dan ih glasno psujem jer je baš tokom šetnje mog psa nemoguća misija izbeći sve te govnjive mine. Ima i jezivih primeraka za koje mislite da bi vas preklali u sekundi jer imaju vlasnike idiote.

Ali nemojte mene mukicu s njima NISMO SVI TAKVI buhu pričica.
E pa jebiga, jeste, uglavnom ste govna koja veruju da njihova četvoronožna bebica ne može da uradi ništa loše.
Recimo Niš nikad nije bio usraniji, a kontam da je slična situacija sa psećim govnima svuda po zemlji. Ljudi šetaju redovno kerove bez korpe, i OK pustiš ga u parku pored reke da se istrči ali ne zna svako kako će da reaguje kad naleti na njega, zajebi me sa tim "neće, neće" pogotovo ako trčim. I da, ako si pustio kera da se maje okolo bez brnjice i pojede nešto, ti si kriv, mršukurac.
Skoro sam pravio društvo drugaru dok je šetao decu, i neka gospođa sredovečna sa teletom od rotvajlera i drug kao reko klincu ajde ne prilazi mu, a ona se nađe uvređena (inače nagazila povodac za svaki slučaj jer ne može da udrži strvinu ako krene) "pa on je divan pas pomazi ga slobodno". I ima još takvih slučajeva na kilo.
Tako da da li i vi mrzite kučkare i zašto da? Ima li ovde kučkara koji će nam objasniti kako je njihov cuko baš divan i različit, da je brnjica nehumana, a oni uvek uredno pokupe kakicu?

Da l' si realan sa ovom temom?

Ja ih solidno ne volim vecinu, ali ne iz tih razloga. Pas stvarno retko kad moze da uradi nesto lose, odnosno sto nije u skladu sa njegovom prirodom. Ali specificna je to sorta debila. Mogla bih bas opsirno o njima.
Poseban krug pakla za budale koje drze male bele kerove.

Šta imaš protiv malih belih kerova? :(

Nista. Msm sa strucne tacke su preosetljivi I slicna sranja, ali je soj ljudi koji to uzima prespecifican.
To keru nece kupi zastitu protiv srcanog crva od 200 dinara, ali ce ga voditi kod frizera. Prace ga na svakih 7 dana da bude lep I beo dok se psu koza raspada.
O simptomaticnom stavu prema ljudima I svetu bi se isto dalo stogod reci.
Retka govna.

Ne mrzim pse, ne mrzim normalne vlasnike pasa, ali svima koji brane "prava" pasa lutalica bih komotno noge polomio. Dok sam jos u osnovnu isao, prolazio sam kroz jedan kraj gde je bilo pun kurac pasa lutalica, svake druge nedelje cujes nekog napao pas (ne samo nas djecu vec i odrasle su redovno napadali) i redovno smo se bojali kad prolazimo tim krajem, uvijek ih bude, samo cekas kad ce zalajati ili napasti te, a ti ko dijete se ne mozes ni odbraniti. Ne kazem da ih treba muciti, ubijati ili tako nesto, daleko od toga, ali ih pokupi, potrpaj negde, pa nek ih kuckari udomljavaju (i onako samo seru po drustvenim mrezama o udomljavanju lutalica, a sebi kupuju one nakalemljene vrste od po par stotina/hiljada evra)

Inace se uglavnom slazem sa autorom teme po pitanju ostalih kuckara, jesu govna prilicno. I nervira me kad vidim da oblace pascadiju, krece ih i friziraju.

Poseban krug pakla za budale koje drze male bele kerove.

To nije ker, to je izgovor za kera. A jesu svoja sorta debila, slažem se. Više o tome uskoro.

Pas stvarno retko kad moze da uradi nesto lose

Ne sporim ja, ali recimo trčim pored reke, ker prilazi, ja se naravno usporim da se ne sapletem, da ga ne nagazim pre svega, većina je samo radoznala, neki bi da se igraju itd.
Al eto ga odma vlasnik "neće, neće" dobro bre neće, al ako mi se uplete u noge pa ga nagazim možda i oće. Msm idu mi na kurac stvarno posle 2000tog puta sa tim. Dožive kao uvredu ako pokažeš i trunku predostrožnosti.

Nije, ta stvorenja su zapravo jako namucena. On zeli da bude pas I da se ponasa kao pas, ali ga neka debilcina trpa pod ruku I vuce na povodcu da ne ugazi u blato.

skoro sam bas razmisljao u srbiji, neko mi rece kazna za psece govno nesto 50000, pa komentarisu da je malo jer svi seru, treba da povecaju, i onda se razmisljam koj kurac, i ukapiram logiku srpskog policajca. umesto da stavi kaznu 300 din, postavi nekog u parku ko je placen od tih kazni, i da na licu mesta naplacuje svakome ko ostavi govno na ulici, oni ce kao da te plase buuuu 500€ kazna, a niko nece to ni da gleda ni da naplacuje u 99.999% slucajeva, dok ce jednog da oderu i tako to ide.
ko smrtna kazna, mislimo sto veca kazna to ce kao vise da se plase ljudi.

skroz imamo arapsku logiku za ovo. nema veze sa kuckarima, al eto jedem govna.

Zapravo nije ti dobro poredjenje sa smrtnom kaznom, zato sto ona nigde nije smanjila broj zlocina.

aj procitaj opet post

oni ce kao da te plase buuuu 500€ kazna, a niko nece to ni da gleda ni da naplacuje

Ista je prica bila za ono kontrolisanje brzine na naplatnim rampama. Ne znam doduse kako je sad, ali negde par nedelja nakon sto su to kao uveli sam bas isao autoputem, i pitao na naplatnoj rampi kad sam izlazio kolika mi je prosjecna brzina, na sta su ovi odgovorili da oni to ustvari ne mjere ovako, vec samo kad dodju posebni ljudi zaduzeni za to, pa povremeno. U prevodu kita lastina.

bolje čuvati kera nego derište u svakom pogledu. mrzi me da nabrajam sve razloge.
ali najjači je moj komšija pre neki dan kad mi kaže da se gadi kerova ne bi nikad čuvao u stanu. U tom trenutku čujemo iz stana (živi u prizemlju inače).. TATAAAAA, kakiii mi se (zove ga dete). A on odgovara - uzmi nošu i kaki u sobi, dolazim za 10 minuta...
Brateeeeeee, gadiš se kera koji sve potrebe obavlja van, a nije ti gadno derle da ti kenja na sred sobe.
manje me brinu vlasnici kerova, ali vlasnici deteta su kategorija od koje mi se diže ovo malo kose na glavi.

Само да се упишем

@Celt, skroz si u pravu, i do jaja je ideja, neka bude i 200 dingera, ali nek se naplaćuje, ima da bude sve čisto ko pucka. Jebena plastična kesa od 2 din je naterala ljude da krenu da nose cegere, ali...Srbistan...pu...odma bi se pobunila udruženja, eto teror, šta su oni krivi, ima većih problema u zemlji.

manje me brinu vlasnici kerova, ali vlasnici deteta su kategorija od koje mi se diže ovo malo kose na glavi.

To je ista kategorija jbg

fora sa tim kaznama za smece i ostalo je da prinudnp naplati uslugu da neko skupi govno iza tebe, i to je to. izracunas kolko govana ima, kolko treba da bude da platis nekog 40000 da skuplja govna i to ti je kazna