Tema za pušače i pušač'ce

  1. Више пута сам покушавао и нисам успо да се навучем. Сад само кацам у (изразито) аутодеструктивној фази.

  2. Ja ne bi smeo snimiti svoja pluca,ne zelim da vidim na sta to lici...sigurno imam rak i sigurno je taj rak dobio rak.

  3. edi, nisam uopste ucila :((

    edit:jao jao, ne pušim više

  4. За Пуњача и пушаче

    Озбиљно то није здраво, за пар месеци вам се смањи капацитет плућа. Пуше ли вам родитељи?
    Читао сам да је пасивно пушење још горе од активног пушења. Као ови што пуше су навикнути лагано, а пасивцима сваки удисај разједа плућа.

  5. Ма дај бре Ајах, то ми баба прича да би ме убедила да оставим цигаре. Ако не због себе, онда због ње. Смејурија је то, ја мислим. Мислим, има неке логике, али њааа...

    Punjac
    Ja ne bi smeo snimiti svoja pluca,ne zelim da vidim na sta to lici...sigurno imam rak i sigurno je taj rak dobio rak.

    И ја сам до скоро делио мишљење. Али није тако као што делује. Скоро је снимала плућа мени једна врло блиска особа и дефинитивно знам да је имала никотинске шокове и те форе, дакле, далеко већи и гори пушач од мене, и - ништа. Сад знам, све је индивидуално, на сваког другачије утиче то, али, мене резултати те особе утешили за 70%. :)

  6. Пуши ли ти баба?
    Јеси видео на цигарама оно "Пушење штети људима у вашој околини"

  7. _AJAX_
    Пуши ли ти баба?

    Па није пушач бре, зато и наводим као пример некога ко серуцка да је пасиван пушач.

  8. Ja ne bi smeo snimiti svoja pluca

    Сад знам, све је индивидуално, на сваког другачије утиче, али, мене утешило за 70%.

    Još samo ovih 30 posto da negde nađem i mogu da snimam :)

  9. Јеси видео на цигарама оно "Пушење штети људима у вашој околини"

    Па да брате, али мислим да је то однос 70 - 30 у корист анти-пушачке генералне кампање него заправо неке истине или упозорења.

  10. Ja naš'o neku aplikaciju za android, fora - QUIT NOW!
    I rekoh - ajde.

    Odlučiš kaćeš, upišeš datum, sat i to e to, program vodi statistiku.

    A ja sam počeo od 12. decembra 2011. u 00:00 i u ovom momentu sam bez cigare 8,03 dana, nisam ispušio 120, 56 cigara (prosječan tempo od 15 dnevno, što sam i purnjao u zadnje vrijeme), uštedio sam 21,1 marku (oko 11€, vjerovatno i više, kad bi se ubacile varijable - pušenje mrtav pijan, dok vozim, ovo ono, ovdje je samo metnuto 15 cigara dnevno) i uštedio sam 12 sati koje bih bacio na sam čin pušenja. CO i O2 nivoi su mi se vratili u normalu, rizik od iznenadne smrti smanjen za 100%, vratila su mi se u potpunosti čula mirisa i okusa, danas sam završio sa eliminacijom fizičke zavisnosti o nikotinu (nakon samo 8 dana, eeeej), poboljšao cirkulaciju i hidraciju kože i spriječio pojavljivanje staračkih fleka i pjega za 38,27%, poboljšao fizičku kondiciju za 8,93%...
    Što se tiče smanjivanja rizika od srčanih bolesti na pola - tu sam došao do 2.2%.
    Rizik za razvijanje raka pluća kao kod nepušača mi je na 0.44%.

    Kad napunim sve na 100% - javim vam.

  11. Nači kacam ubedjen da si ćeš do kraja vikenda zapaliti cigaru Skočko :D
    Kakva crna statistika, kakvi kurci palci... I da skočko saće PVT da ti pokažem kako sam ja bacio govno...

  12. Brate, u subotu sam se prebio k'o mačak kad ga moja baba oplete ćutkom, a nisam zapalio a to su najkritičnije situacije - kad si mrtav pijan. Jednostavno sam rekao NE. I to je to.
    Ovo mi je samo zanimljivo da pratim usput, da vidim ta dešavanja i kurce...

  13. Скочко, ти као да нам нудиш препарат за смањење пушења из топ шопа, јебига. :)

    I da skočko saće PVT da ti pokažem kako sam ja bacio govno...

    Шта курац ПВТ, пиши овде да сви видимо то чудо твоје. :)

  14. Фала Скочко.
    А да, иначе је фора да ја у суштини не желим да оставим пушење. Једноставно ми се јебига пуше цигарете, пије ми се кафа и пиво уз њих и то је то. Нормално ли је то или сам ја заглибио? Знаш оно, седнеш, размислиш добрано о томе и не пада ти на памет.

  15. Jednostavno se plašiš ostavljanja cigara, pitaš se šta ćeš raditi u tim momentima, kakva li će to kafa biti bez cigare....... Pročitaj knjigu :D

  16. Пушим јер нмг да престанем веома лако постајем завистан, а још она прва јутарња пљуга ААА и кафица ух. Пушим и сам и у друштву, покушавао сам да баталим није ишло, Пушим лакија јер је најјача пљуга у Србији.
    Разлог зашто сам почео да пушим је из спрдње са буразером.

  17. И пушачи имају мање шансе за рак плућа од пасивних пушача, али зато ми можемо да останемо импотентни да добијемо свакаке болести и тако

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.