Tema za pušače i pušač'ce

  1. Držím se. Al prve nedelje bez pljuga mi maglio vid brate i nikako nisam pogled mogao da fokusiram al ne zajebavam te. Na svake 3 sekunde mi ode pogled u prazno. Jedva sam vozio

  2. Propušiću uskoro. Ne želim da ne pušim više krsta mi

  3. шта је конкретно снус и како делује?

    To ti je duvan za oralnu duplju, nije onaj za žvakanje, to je nešto drugo. Ovaj se koristi tako što se odlomi komadić i ubaci između usana ili obraza i desni. Imaš i verziju koja se zove portion i oni dolaze već upakovani u platnene kesice koje se isto koriste. Princip djelovanja je da se taj duvan navlaži i ispušta nikotin direkt u desni i tako ulazi u krvotok. Jači je od obične cigarete jer sadrži jedno 10 puta više nikotina po kesici u odnosu na cigaretu, ali je potrebno vrijeme da prodjeluje, ti cigarom uletiš to u pluća i ono je instant, ovom treba određeno vrijeme da odstoji, pa da se primi u tijelo.
    Jedina razlika između tog slobodnog snusa i ovog u paketićima je što su ovi paketići praktičniji za upotrebu i dosta čistiji, nema macanja po prstima, stoje na mestu koje ih postaviš i kad te smori ili kad ih potrošiš jednostavno ispljuneš u pepeljaru na vrhu svakog poklopca i vratiš nazad u džep.

  4. снус делује до јаја, можда купим да пробам чисто ако натрчим негде.

    бох, верујем ти, мени се и сад дешава да залутам погледом, додуше не баш на три секунде, ал' фазон пет пута дневно се изгубим а да то приметим, вероватно још пар пута да не сконтам.

    а причам готово сваки дан да ћу да им се вратим, ал' опирем се за сад.

  5. Fensi duvan za žvakanje.

  6. Nije to to kad ne džmari pred očima

  7. Hahah narkomani jebeni. Brt, smrdite na kilometar, prsti i zubi žuti ko senf, plućo lići na ćumur, ne kapiram u čemu je zadovoljstvo. Šta kao ne možete da zamislite kafu vez pljuga ili da ne zapalite posle ručka... Zavisnici ste i uopšte se ne razlikujete od ćomana koji se bodu u venčugu, čak i smrdite za razliku od njih.

  8. Jeste li testirali tompuse? Uvaljuju li tu skart ili ako pise davidof-monte cristo-dominicana stvarno ga je motao sirocic iz dominikane? Kako korisnik rezanog duvana ocjenjuje ovaj zamotani?

  9. Nekih mesec dana nisam pusio i sad sam opet pusio. Nmg jbg, zivcan sam mnogo. Kad budem imao zivot bez stresa imacu i zivot bez cigara

  10. јбт тај снус, нисам имао појма да се тако зове, ја га звао скроз другачије.
    елем, пре брда година блејим у будви, сурови клабинг у питању, и пита ме лик до мене јери могу девојка и он да спусте пиће за наш сто јер је солидна гужва. блеје они ту мало све се примичу столу и пита ме лик за пљугу за његову рибу, ја вадим и дајем, он вади неку кутијицу и као јел хоћеш? ја гледам оно, као квотери кесица чаја, и лагано одбијем немам појма шта је. узима лик и ставља испод горње усне, мало протрља и остави. мени ништа није јасно, каква је то дрога која има своје фенси паковање и сиса се, неки елесди за богаташе, шта? мало по мало, клуб се празни, ови се већ тотално привалили, лик креће у спику са мном, тотално ми се отвара. гастос је из скандинавије, овде долази јер је све прејефтино и рибе су боље а опет лакше за смувати него да иде негде по европским летовалиштима. каже ова риба је спонзоруша и гледа само да је јебе пошто га ван тога до јаја смара. риба макс напакована, све опште одлике спонзоруше испуњава, татуи, пирсинзи, сисе, обрве, коса итд. као види шта јој радим, крене да јој вуче танге горе, повлачи брус да остане само маја... ја реко ау ал ради она дрога за богаташе, вади он опет то, ја га питао шта је. лик ми објашњава да је то неки швецки дуван за оралну употребу и објасни ми све како функционише. ја сам знао за дуван за жвакање и сл. ствари ал нисам имао појма да постоје ови упаковани квотери. узмем то да пробам и до јаја је, мислио сам да ће да буде ултра горко, љуто и ко да жваћем пикслу ал није. на крају сам узео кад год је он извадио. био је у фазону видим да ти се свиђа оставио бих ти кутију ал нема нигде да се купи сем код нас а нисам пуно понео, ја био у фазону ма јок тебра само да пробам. сутра ми било глупо кад сам се сетио ал заболе ме хахах

  11. Odlicna scena, bilo mi je prijatno dok sam citao

  12. Ovo mi je malo popravilo dan, hvala Somi

  13. Ako imas jos nekih random prica placao bih ti 500 dinara po prici, cirilici ispisanoj, poslatoj u moj pvt

  14. сисе, обрве, коса

    XaxXa

  15. ja ostavio pre godinu dana jer sam kašljao ko da volim. i odem neki dan na pregled i ispostavi se da nisam kašljao zbog pljuga već zbog neke alergije. džaba sam ostavljao

  16. najjaci potez bi bio da opet propusis

  17. ма ништа пријатељи драги. маестро нмг тек тако, мора нешто да ме подсети на неку сцену, кад бих кренуо да измишљам, уобличавам, стилизујем текст а не да препричам овако у једном даху то би тотално другачије изгледало

  18. Бохор
    Cigare su nešto najlepše na svetu.

    +1000
    Ja reko da ne pušim i dva tri dana nisam zapalio al boli me kurac malopre sam zaždio i mnogo mi lepo. Mogu bez cigara al volim ih i jebe mi se da ja trpim kad volim i uživam u tome. Jednostavno nemam zelju da prestanem, lepše mi kad pušim. Sinoc sam se napio i trpeo ko lud i nisam zapalio a cemu to!? Bez cigara je i kafa i alkohol i bilo sta običan kurac.

  19. Kupujem pljuge večeras i palim ako Zvezda dobije. Tačnije mislim da imam u kolima tako da ću uštedeti!

  20. U svakom slučaju - popušiće(š).