Prijava

Ah to svi znaju, Pez. Ma pazi kad lik bez blama radi i onu foru sa praznom paklom pa onda ide od čoveka do čoveka na setu i žicka za cigare dok ne napuni paklu. Msm mora do jaja da te boli kurac šta drugi ljudi misle o tebi da bi to mogao da uradiš i to deluje onako solidno samopouzdano...al onda skapiaš da lik žica za cigare od ljudi koji imaju više desetina puta manje honorare od njega i...moraš da mu udariš etiketu kloša jbg

Jaka je i priča (proverena) kada je dileru za neku gudrovinu platio u kutijama chipsa koje je dobio za onu reklamu...bgate

hahaha pa nzm, ja nisam znao za te stvari

kako onda nije govno ako ne obrce ture i grbavi se

Ovo srbljanovićkino može da se potpiše sa Valsinarb90, bez da se prepravlja. Samo fale svinja i majka.

Ovo srbljanovićkino može da se potpiše sa Valsinarb90, bez da se prepravlja. Samo fale svinja i majka.

Pa i to Vlasuraljevo nije njegovo nego je prevod sa engleskog...

Ovde se vodi kao njegovo

hahah jel stvarno trazio pozoriste od grada

ma lik je teska govnurda
nema potrebe pokusavati ga raslojvati kroz njegove fasete licnosti
svako normalan osjeca potrebu da ga udari

Ja ću glasati za sergeja šta

dal je realno da su zene tolko jebeno licemerne....ne ulazim u to dal je ovaj govno i zenomrzac...znaci on kad kaze za neku da je klosarka, jadnica, KURVA, i sta god to je onda SOKANTNO DOKLE CE VISE DA VREDJA ZENE, a kad srbiljanovicka iznese tri puta gore stvari o njemu nijedna od tih zena, a cak ni muskarci ne kazu kakva je ovo jadnica kako sme ovako o jednom muskarcu da govori, on je neciji sin, brat itd....
kao i za karleusu kao kakav je to MUSKARAC ona je necija majka cerka zena, kako sme da iznosi te stvari o njoj ljudsko smece, a kad karleusa posalje sliku njegove dosta dobre kite sa raznim komentarima da je mali, pa kad mu salje ljude kuci da mu prete smrcu pa kad pise ko zna sta nijedna ne kaze isto ono sto kaze kad ovaj to isto uradi

Jel gledao ko sinoc na n1

Gledao sam ja

Pez, nije čak ni rekao eksplicitno da je kurva, rekao je da je poštenije da radi ispod plavog mosta nego da radi ovo što radi, da je poštenije baviti se fizičkom prostitucijom nego moralnom itd. a ovi su izvukli što im odgovara
Slažem se da je količina licemerja prevelika

Sergej nije tipičan političar, tj može se čak reći da je antipolitičar, direktan je, ne mari za političke korektnosti nego kaže šta misli i to na razumljiv način, što je osveženje na političkoj sceni.
Pa samo zbog onoga što je rekao da je vucic kriminalac na TV sa nacionalnom frekvencijom od mene ima glas

N1 nije televizija sa nacionalnom frekvencijom.

Ima li neko necenzurisane fotografije iz afere Karleuša-Vranješ? Ili kako da ih nađem. Znači, sise, kurci, pičke, sve...

Jbt, ko još drka u tri popodne...

A dobro da, nije, ispričavam se

Al svejedno je mnogo ljudi ima u okviru svojih paketa kablovske televizije

S E R Ž
E R
R E
Ž R E S

Ma nisam doma, nista od drkanja jos. Aj dajte necenturisano

Aj ocekuj PVT za par minuta samo da uploadujem