Prijava

Већ добра три мјесеца мјеркам једну малу: курва, некултурна, глупа и отворена... нагласићу отворена јер само сере, и сере и сере по читав дан... а глас јој је крештав ко да имитира Змаја од Шипова у задрузи. него да се вратим на тему... дјевојка је много отворена, и разбацује се својим "емоцијама"... још од првог септембра ми се пријебала, гледао сам је како се увија неком гузоњи у клабингу (ја немам пара а она воли паре што веома отежава спој) и просто ми је у јебеним мислима од тада... да будем искрен гори каква је пичка што се тиче и атрибута и понашањем, значи јебена клаберка капирате ме, више је гола него што има одјеће на себи... али опет има неку не знам како да опишем ауру... ако нисте сконтали заљубио сам се оно баш, до ушију... и сад пошто ја немам пара ко они које она гања, питао сам неког ортака што има кеша и некретнина шта да радим... е он је то разгласио читавом клаберском свијету и сад је мени блам а она ми се руга и гледа мога друга а мени пажње не поклања ни грош... често пролазим поред ње у клабингу и она направи онај ја богата а ти говно поглед... молим вас савјет за младог риффраффа

Nadji posao pa joj ponudi dnevnicu da se jebe sa tobom, kad te odbije ti je iznabadaj mamu joj jebem klabersku skaci joj po lobanji

imam poso gambi to sam i uradio ali kad sam joj slomio dva rebra udarcima martaje tužila me kurva i sad moram 400 maraka mjesečno davati njoj sud tako naredio.
al još se više ložim otkako me pljunula u sudnici mamu joj atraktivnu otvorenu

ako te je navatala na dete sutni i dete mamu mu jebem u picku

jes kurva, na onih 400 maraka plaćam joj još 200 za dijete

Pozajmi joj neke pare,onako prijateljski u fazonu nema veze za vracanje lako cemo. Posle je lagano ubedi da je ok da je jebes za otplatu preostalih 1800 din.

Ovo je uspelo jednom autoru ovde,tako da nema razloga da ne uspe i tebi.

pretvori mi to u marke, ne razumijem se u dinare

Nosis martinke - nema pomoci

Кажеш јој: "Дај пичку, а за џипа и вилу на Дедињу дођем ти."

I naglasi joj da si stavio navodnike i zareze kad joj budes govorio

da ispadnem kulturan znači?

Наводници обавезно. Ко јој јебе матер неписмену кад се само на паре ложи.

Samo da znas fendere da ti je zarez posle dedinju visak tu po pravopisu ice crtica: ,,-“

Исправљено. Кад се цепидлачи, нек се да цепидлачи до краја, шта је јебем па њу баш.

Reci joj da je sva egzistencija bol