Prijava

Jel vas boli kurac za desavanja u Britaniji?

Ja se trudim da me boli kurac, al nekako bilo koje promene oko Evrope zavrse preko nasih ledja, a pojma nemam kako. Sad iz dupeta da se setim, 1990 Nemacka se ujedini mi se pobijemo, do danas sjebani. Ili skorije 2009, svetska-evropska kriza kurac palac, mi haha neka im je, srpska ekonomija ode u kurac, dodje Vucic, jos se oporavljamo od toga dok ostali presli preko toga 2011.
Sta li ce posle ovoga da bude, jebem li ga.

Izlaze li ili ne?

Vidim u parlamentu izgubise neko glasanje 202-450 fazon sto je najveci poraz u istoriji uk

Izlaze al ne mogu da se dogovore sta hoce.
U principu ispasce na njihovu korist, Englezi su to jebeni, ali eto sad izgleda kao da ne znaju sta rade

Pored karleuse vas britanci brinu :(

nekako bilo koje promene oko Evrope zavrse preko nasih ledja, a pojma nemam kako

https://www.youtube.com/watch?v=sRAkP9B1AJ4

Korbin hoće da bude Tereza umesto Tereze, a guraju ga kao svog šampiona klasični libtardi koji se nadaju novom referendumu i zato će da završe sa no-deal bregzitom, jer iako je Korbin pokrenuo peticiju za prevremene izbore, iako je predlog Tereze doživeo krah u parlamentu koji se pokenjao na 2 godine njenih pregovora, većina parlamenta i dalje zna da je bolje da ona ostane kao PM jer inače dok se sastave sa novim izborima, prodje brzi voz, t.j. stigne kraj marta i odjednom no-deal brexit.

I da, drugi referendum se neće desiti.

Ahahahah mi pričamo o karleušinim pičjim mladežima a celt i che-vu o džeremiju korbinu i HMS-u. Braćo, i posle sto vas ne vole ovde. Ajde malo opustite se.

moze ova tema da bude za karleusu koga boli kurac za bregzit

Pa mi smo se emancipovali, ne zanimaju nas te banalnosti za balkansku žgadiju i djubre sa dna bureta, ja kroz monokl čitam Evening Standard pored kamina dok sa gramofona pršti Vagner, decxko.

Zvanično je ova tema od sada za skandal sa JK i Vranjesom i mladežom.

svi znamo da se vagner sluza uz jurisanje na neprijateljsku teritoriju nubcino

Ja mislim da će ovo malo duže od 3 dana da traje. Mnogo je daleko otislo.

Greota za Duška... on je dobrocudni debilko...

ma daj brate i dusko jebe nesto sa strane ko moze ovu harpiju da trpi ceo dan

Čekam da se JTU oglasi oko skandala.

Sta li vranjes ima u rukavu,do kraja ide neke klip gde joj pisa po faci a dusko sedi u fotelji i smeska se

dok sa gramofona pršti Vagner

E, upis, braćo.