Prijava

Za edikaciju Djota pesma koja je 2017. ekspolodirala karijeru Kardi Bi i ubacila je na tron hip hop kraljice zbacivsi Niki Minaz https://www.youtube.com/watch?v=PEGccV-NOm8

Ovo nesto kao lol vukajlijaska tema jer je stara zatvorena?

Kneza da kacimo i devedesete kontam

Djoto znam za pokemone otprilike sta su I zmajevu kuglu sam gledao,pikao na ps2 igricu. To je sve sto znam od japanstina

Da al weebovi su prljavi debeli i smrde, gledaju užasna neinteresantna šablonska i klišeirana govna. Nema potrebe. Gledajte crtane filmove zapadnog sveta. Nindža kornjače, Tomi Džeri, Duško duguško, Simpsonovi, Richard i Mortimer, bilo šta, samo nemojte da zastranjujete na taj japanski otrov.

Ovo je istina, japanci su onako nastrani bas gledajte Aladina

Ja mislim da se anime sto se pustao nama kao deci “digimoni, jugio, pokemoni, goku itd” ne racunaju u anime. Ili makar ja tako smatram. Osim toga nikad ni jedan drugi anime nisam gledao niti cu, ali koliko sam cuo postoje anime filmovi prilagodjeni vise odraslima, sto gledaju ti weaboo-i

Weeaboo ti je pogrdan naziv ne za ljude koji gledaju anime već na one koji tripuju da su japanci i poistovećuju čitav japan sa animeom. Mi obični bijednici koji samo gledamo anime naziv za nas je otaku. Mada sad neko će reći da je i to otaku pogrdno, ali jbmliga.

Jel vi sto ste otaku gledate ove animee sto su se pustali kod nas na decijim televizijama ili vam je to presmesno i gledate ozbiljnije animee

Ma gledamo sve brt, elem nisi jedini, evo i meni isto teško da mećem pokemone, digimone, bejblejd, jugio... u isti koš sa nekim drugim animeom, ne znam ni sam zašto.

Hahah uputi nas u terminologiju djoto

Oću brt, a ti mene onda u islamsku uputi ;) Msm slab sam sa istom i uglavnom na neki pozdrav ili nešto kad mi prijatelj musliman uputi ja ne znam kako da mu odgovorim, bojim se ako pogrešim razneće i sebe i moje i mene :(

Samo kazes alejkumu selam i picis dalje

Zahvaljujem brt, ima dobrih ko ti, ali ima i onih malo prgavijih, isto kao i kod nas ima ovih kao ja, što lepo objašnjavaju ima onih koji te gađaju govnima koje izaseru i onda se deru HAMEHAMETALAS i/ili RASENGAN

Kakvo kulturno razmenjivanje islam i anime hahaha.