Prijava

houltu9l

Za edikaciju Djota pesma koja je 2017. ekspolodirala karijeru Kardi Bi i ubacila je na tron hip hop kraljice zbacivsi Niki Minaz

gamby

Ovo nesto kao lol vukajlijaska tema jer je stara zatvorena?

Kneza da kacimo i devedesete kontam

velikiblek

Djoto znam za pokemone otprilike sta su I zmajevu kuglu sam gledao,pikao na ps2 igricu. To je sve sto znam od japanstina

neko-tubsaroe

Da al weebovi su prljavi debeli i smrde, gledaju užasna neinteresantna šablonska i klišeirana govna. Nema potrebe. Gledajte crtane filmove zapadnog sveta. Nindža kornjače, Tomi Džeri, Duško duguško, Simpsonovi, Richard i Mortimer, bilo šta, samo nemojte da zastranjujete na taj japanski otrov.

Pliduuu

Ovo je istina, japanci su onako nastrani bas gledajte Aladina

Маестро ♦

Ja mislim da se anime sto se pustao nama kao deci “digimoni, jugio, pokemoni, goku itd” ne racunaju u anime. Ili makar ja tako smatram. Osim toga nikad ni jedan drugi anime nisam gledao niti cu, ali koliko sam cuo postoje anime filmovi prilagodjeni vise odraslima, sto gledaju ti weaboo-i

Đoto

Weeaboo ti je pogrdan naziv ne za ljude koji gledaju anime već na one koji tripuju da su japanci i poistovećuju čitav japan sa animeom. Mi obični bijednici koji samo gledamo anime naziv za nas je otaku. Mada sad neko će reći da je i to otaku pogrdno, ali jbmliga.

Маестро ♦

Jel vi sto ste otaku gledate ove animee sto su se pustali kod nas na decijim televizijama ili vam je to presmesno i gledate ozbiljnije animee

Đoto

Ma gledamo sve brt, elem nisi jedini, evo i meni isto teško da mećem pokemone, digimone, bejblejd, jugio... u isti koš sa nekim drugim animeom, ne znam ni sam zašto.

Pliduuu

Hahah uputi nas u terminologiju djoto

Đoto

Oću brt, a ti mene onda u islamsku uputi ;) Msm slab sam sa istom i uglavnom na neki pozdrav ili nešto kad mi prijatelj musliman uputi ja ne znam kako da mu odgovorim, bojim se ako pogrešim razneće i sebe i moje i mene :(

Pliduuu

Samo kazes alejkumu selam i picis dalje

Đoto

Zahvaljujem brt, ima dobrih ko ti, ali ima i onih malo prgavijih, isto kao i kod nas ima ovih kao ja, što lepo objašnjavaju ima onih koji te gađaju govnima koje izaseru i onda se deru HAMEHAMETALAS i/ili RASENGAN

houltu9l

Kakvo kulturno razmenjivanje islam i anime hahaha.

Маестро ♦

Ti meni ja tebi kao deca igrali smo se