Prijava

Tema za tumacenje snova posto su slicne zakljucane.

Sanjam ja sinoc ovako. Ja sam sin nekog kurca sto ima firmu neku ili nesto, uglavnom zbog mog tate je u nekoj kuci 20 ljudi, potencijalnih novih radnika ili tako nesto. Ja se setam tuda i zainteresovan sam za picke konkretno. Penjem se u potkrovlje gde me jedna prepicka gleda i daje signale. Ja se posle nekog vremena primaknem, bez mnogo price prevalim se preko nje i pocnemo malo da se kao rvemo igramo i naposletku slatko poljubimo. Ona je bila ovakva: taman ten, zelene oci, kosa 5cm iznad ramena ravna ispeglana. Visoka oko 166-7 i malo jaca onako, guzatija. Posle tog ljubljena prostorija se polako ispraznjuje gde ostajemo sami. Meni se digo i ja ga moram ustekati pa bog. Tako je i bilo. Poseksamo se mi. Ja srecan kaj nova godina. Posle toga sedamo mi u moj auto, vozimo se pricamo. Riba je carica jebena, smisao za humor postoji, skontali se, ma zaljubio se ja gotovo. A i ona. A ja i u snu znam da imam devojku vec 5 godina al kazem u sebi ma boli me kurac sad, cutim i uzivam. Secam se da sam je gledao i rekao “jebo bi te” na sta se ona smejala, jer je to bio skec jer sam je vec jebo. Svratili mi do neke pekare u mom selu (koja ne postoji) uzeli tu nesto da jedemo. Jelo bilo sranje. Pricam joj kako je druga pekara u selu bolja. Krenuli smo kolima kuci koliko kontam da se jos malo seksamo i mazimo, ali me debil jedan nazva na telefon i probudi me. Prelep san bio je.

Ima li neko da mi rastumaci ovo. Da li mogu ocekivati seks ovih dana?

imas strah od neuspeha i neostvarenosti to ti je to

u jeee bas toliko da je ocigledno ako sanjas seks da to znaci da ocekujes seks ovih dana....
meni se samo cini da si jednostavno usnio san potpuno drugaciji od svoje jave, zivot kakav u podsvesti zelis...bogata porodica, lepa devojka koja je dosla da trazi posao, znaci zavisi od tebe, odma na prvu se skontate zaljubi se u tebe jer si tako neverovatan....nema sta puno da se tumaci jednostavno si sanjao ono kako prizeljkujes da ti bude

ili ženi tu siroticu što vucaraš već 5 godina ili traži drugu neku

Ovako brate,
prvo firma: to ti je nešto što te muči. Ti zidovi, ta kuća, stepenice, to je sve znak da te nešto pritiska. Ne mora da bude vezano za pos'o. Može bude neka kinta, može bude neki problem s familijom. Ti si znaš šta je.
Ljudi koji su došli za posao, su samo naznake da mogu dosta ljudi da ti pomognu oko toga ali iz nekog razloga drže se po strani.
Taj sex što si imao, to je zbog nejebice. Ta sreća u snu, to si garant svršio u gaće.
Ono što me muči su ta kola koja pominješ. To već ima dublje značenje. To pokazuje tvoje (ne)skrivene želje da utekneš iz sela. A mogućnosti samo ti znaš.
Mislim, sine, 5godine imaš curu i pitaš ovde da l' će bude neki sex?? Pa šta koj q.. radite kad se vidjate? Igrate soni? Plastite seno?
Pa ako se bar jednom niste opalili u to seno, onda da ga j....

Savet: prvo gaće da promeniš. Onda odeš kod ćaleta i porazgovarate o svemu otvoreno. Gde si šta si i šta hoćeš sa sobom. Onda odeš kod cure i izvedi je na neku klopu, pa posle i s njom porazgovarajte o svemu.

Taj sex što si imao, to je zbog nejebice. Ta sreća u snu, to si garant svršio u gaće.

Oplako!!!!