Prijava

100% ženski podkast koji obrađuje aktuelne probleme žena i intervjuiše isključivo žene. Do sada su gostovale mnoge poznate ličnosti poput Ivane Rašić poznatije kao Sajsi MC i poznata voditeljka emisije Nešto Drugačije - Hana Adrović.

Dok su intervjui sa njih dve bili stvarno kvalitetno potrošeno vreme, na mene je najjači utisak ostavila ova LGBT aktivistkinja.

https://www.youtube.com/watch?v=wmOVNZK7_mE

Haha kolko ce mu pezos nalupati samare kad dodje

Prosto vapi za kanalom KURTON ZONA kao protivteži gde će se voditi normalni razgovori.

Ja sam ubeđen da ovu dajkaču niko nije silovao i da samo laže.

po ovoj kako prica ispada da su je silovali na svaki par sati po nekoliko puta

ova de god da je dosla neko je silovao ispada

zato i ispada da se povecava broj silovanja u svetu jer se prosiruje termin silovanje na bukvalno hvatanje za bulju neprimereno ili dobacivanje hahah

ja ako sam iole ikakvog razumevanja imao ono se izgubilo proslog leta kad je na brodu jedna opaljena ruskinja odvela sa zurke drugara, odvela ga u kabinu zamolila cimerku da ode da moze da se tuca, istucali se skoro dva sata i rekla mu idi sad, sutra cu te prijaviti za silovanje meni ce svakako verovati, ovaj se smeje kao heheh al si luda jbt...poljube se na rastanku ujutro ovog budi obezbedjenje sve zajedno sa spanskom policijom ko kera ga drzali zatvorenog u kancelariji i odvedu ga

i drugi slucaj bukvalno 10 dana posle toga u veneciji na overnightu ode njih 50 bukvalno zakupe ogroman stan pravili zurku, jedan meksikanac tek dobio promociju dobar posao dobre pare, navata se sa jednom juznoafrikankom, ona valjda imala nekog decka koji je kasnije trebao da stigne, tucali se celu noc, spavali zajedno, ujutro ustali njih dvoje sa jos desetak ljudi koji su ostali da prespavaju zajedno otisli na brod na dorucak, sve super, posle par sati frka, dolaze italijanski panduri, hapse ovoga, ova ucveljena place kod hr menadzera kako je silovana, decka su uhapsili zato sto je navodno silovao na tlu pa ce odgovarati u italiji, al su ga prvo zatvorenog drzali 7 dana na brodu u kabini bez tv bez icega samo mu davali hranu....sjebala mu zivot bukvalno, nit ce moci ikad igde takav posao da nadje, a obelezen kao silovatelj...a ova isto vece kad ga je prijavila bila na zurci zajebavala se plesala, pa onda malo sedne i place pa je svi kao tese i ljube

пакао јебени

i onda, kad dodje neka zena koja je stvarno silovana, i krene policija da ispituje kao da nije, sto je gadno u picku materinu, treba da se nekako javno stavi do znanja da je to zbog ovih curki iz ovakvih prica.

u principu, mora da postoji zastita, al bi morale da postoje i posledice za ocigledno lazne prijave. mislim da to nije reseno.

Zene koje su stvarno silovane to ne prijave u 95% slucajeva. Ove koje lazno prijavljuju treba vezati, staviti im upaljenu peglu za kosu u picku i ostaviti ih tako, isto kao sa rejverkama.

ne znam doduse koliko su ceste ove lazne prijave... mada cuo sam za situacije, tako da su verovatno cesce nego sto bi trebalo.

al mnogo je zajebana stvar. neces da zaglavis zatvor, ali do tad, ostade bez posla, uvek postoji deo sumnje, i jebem li ga sta sve ne, pogotovo ako se i mediji dohvate.

tipa, trebalo bi da postoji neka vrsta reciprociteta da ako dodje do toga, i izgubljen je posao i statiznam, da se lazna prijava tereti za obestecenje, koliko je novcano+reputacijom izgubljeno. tipa da mora da izdrzava posle tog lika.

da ne pricam za ovo, sto zenama sto su stvarno u losoj situaciji tu situaciju cini mnogo gorom i neprijatnijom.
bas ono, magareca usluga

treba da zene koje lazno prijavljuju silovanja idu do komsija i pokucaju na vrata i kazu dobar dan ja sam osudjivana za lazno prijavljivanje silovanja

nama su posle ta dva slucaja otvoreno govorili iz menadzmenta da najozbiljnije izbegavamo da se pojavljujemo bilo gde sa nekom devojkom za koju nismo sigurni da je normalna bilo gde gde nije pokriveno kamerama....jer nece moci nikako da nas spasu ako samo kaze da si pokusao da je spopadas, da si joj rekao nesto prljavo ili bilo sta, ako nema kamere da dokaze suprotno njoj se veruje...ne zato sto je kompanija neka feminazi nego jednostavno pere ruke od tih stvari nece posle njih neko da tuzi

sejfti ofiser glavni doslovno kaze, ako te kamera vidi kako odlazis sa nekom i kad udjes u crew koridore gde nema kamera, bukvalno posle minut moze da se okrene i da ode da te prijavi da si pokusao da je silujes moracemo da zovemo policiju, kaze ako vec dodje u kabinu bolje je i krisom snimi pa posle da najebes jer si je snimao nego da te optuzi da si je silovao nece te ni okean oprati

Ma ima posledica za lažnu prijavu, samo što je krivično pravo po pitanju silovanja kurtonsko, baš kao što je i po pitanju lažnih prijava

Silovanje je tradicionalno neugodno za dokazivanje i to eksploatišu i ovakve guske i oni koji stvarno siluju

Kod nas imamo takodje i “obljubu nad nemoćnim licem” koja pokriva 60% situacija koje se u gornjim primerima i generalno vode kao silovanje, što će reći iskorišćavanje nekoga ko nije u stanju da pristane, dakle pijan drogiran retardiran senilan

Hrvati su na primer ukinuli njihovu verziju ovog krivičnog dela, verujem pod pritiskom ovakvih fondaških kreatura noći, što će imati za posledicu širokog tumačenja pojma silovalja i raznih manipulacija nad objektivno nevinim ljudima.

Isto tako, upravo zbog preširoko odredjenog pojma prirodno je ocekivati oprez i otpor institucija koje će još manje biti u stanju da pruže adekvatnu podršku mogućim žrtvama.

u svom tom feminazi lgbt sranju sve mogu donekle da istolerisem i okrenem na sprdnju il da ni ne obracam paznju osim na to one bas bas bas zahtevaju da zeni mora da se veruje na rec ako kaze da je silovana onda je silovana ne sme se dovoditi u pitanje nista....jer je toliko jezivo opasno i definitivno sam i ja i ti i bilo ko automatski direktno ugrozen ovim i to bas jako na vise nivoa

Niko te ne moze uzeti za ozbiljno sa nadimkom potencijalnog silovatelja, sem ljudi odavde.

pezos, to je argument kojim mogu da se dernjaju budale aktivistkinje, al nijedno razumno pravo, ili drustvo nece to da uzme kao nesto ozbiljno.
bode ti oci jer da, to bi te direktno ugrozavalo... al ne sekiraj se, nece doci do toga.

al dokle ide ta drskost i odsustvo bilo kog straha da ga ona spopadne na zurci pred svima ga zvalavi, odvede u kabinu, cimerka njena svedocila kasnije da ga je ona dovela i da je ona trazila da ih ostavi same i sta sve ne i ova jos kao smeska se i prijavicu te jer mogu meni ce verovati, ovaj blentavi crnogorac sisao sa planine nije ni cuo da tako nesto postoji totalno nesvestan problema u koji moze upasti kao neka zaba koja ne primecuje zmiju, jos se poljube na kraju kad je odlazio...i BANG ode u kurac

i ova druga jebe se sa likom u sobi celu noc spavaju zajedno, deset jos ljudi u stanu sa njima, ujutro najnormalnije zajedno dodju, doruckuju i BANG policija, ucmeljena, a uvece na zurci igra....sve i da ga ne optuze i da ne najebe, lik je obelezen dok je ziv