Prijava

Mislim nije ova devojka zlonamerna, verovatno, samo uskače u svaki vagon koji iole podilazi njenoj ženskosti, bez obzira da li ima smisla ili joj je u interesu

Ovo nije ugrožavajuće u srbiji jer ovde možeš i da ubijaš bez krivice, jebiga.

ja znam pricu gde neka riba u americi njih dvojicu navukla pa onda optuzila za silovanje. tamo su to doduse maltene ekspresno resili detektorom lazi (sto ovde samo na papiru ima).

ispalo da hoce da izbegne da ide negde u avganistan ili statiznam jer bila prijavljena u vojsku, totalno nevezano za ove.

pezos, to je argument kojim mogu da se dernjaju budale aktivistkinje, al nijedno razumno pravo, ili drustvo nece to da uzme kao nesto ozbiljno.
bode ti oci jer da, to bi te direktno ugrozavalo... al ne sekiraj se, nece doci do toga.

pa ja i govorim konkretno za slucaj koji se desio u mojoj blizini i koji se mogao desiti bilo kome...ta ruskinja je bila par godina verena za crnogorca koji je odjebao i ona posle toga bukvalno skakala sa kurac na kurac svakom srbinu-bosancu-hrvatu-crnogorcu....bukvalno stojis 15 metara iza nje, ne vidi te, izvadis kitu i onako ga navuces preko glavicja da se rasiri miris ona odma rasiri nozdrve jer oseti miris balkanske kite i krene ko da mesecari ide za njim, i to su svi jebeno znali i onda ona kao nju neko silovao, bukvalno je mogla i meni to da uradi...

nebitno sto me mozda nigde ne bi osudili kad bi neka rekla da sam je silovao, a nisam ni prdnuo u njenom pravcu kamoli ista druga, al bi me definitivno ovi u pratnji policije poslali kuci, zamisli blama pa posle ti objasnjavaj sto te policija ispraca sa aerodroma, jer si mozda silovao, a mozda i nisi

i onda ti isti panduri jebi ga, dodje zena stvarno silovana, prikace je na detektor lazi jer jebi ga... i mogu da zamislim koliko je to stresna situacija.

sve stoji pezos. i stoji da mediji koji trube o ovome pomazu da pojedine zene to shvate kao benignu zajebanciju u kojoj nista ne moze da im se desi.
sa druge strane ne mozes bas ni da odustanes od toga. sta da radis kao policija ako neko prijavi silovanje???
treba krivci mozda na nekom trecem mestu da se traze.

da mi kaze da ce reci sutra da sam je silovao uzeo bih i stvarno je silvoao

ja bi pozvao odmah policiju i prijavio je sta mi rekla

e da, jedna fora isto vazila na brodu, malte ne ko prvi prijavi tom se veruje :D

tipa neka gosca te muva, ti odes u hr i prijavis da ti se napadno nabacuje, oni to registruju, posle mozes da je istucas i ako te prijavi oni mogu da kazu nama je radnik prijavio da ga vi spopadate :D i cao zdravo......doduse sanse da poveruju muskarcu za tako nesto su 18-20%

E da nemojte da vas lože mnogo da hoće da ih bijete bičujete, možda se pričama i ne veruje toliko ali podlivima se veruje, osim ako ih znate naravno onda udri

ko bi rekao da cu citati savete za jebanje na vukajlija forumu

pogledajte film "the life of david gale".

ko bi rekao da cu citati savete za jebanje na vukajlija forumu

Citati za sretnike

nemate razloga za strah, ako imaš pare i siluješ na kraju ispada dobrovoljno, još te ona navukla kurva, a ako nemaš pare može da ispadne silovanje i ako ti je bivša žena... to je tako prosto. Mada ove kalašture mee too i slične definitivno devalviraju pojam silovanja i rade j korist ženske štete.

Nema ovo veze sa parama, to moze samo da da drugaciji motiv

ko bi rekao da cu citati savete za jebanje na vukajlija forumu

a i to jebanje je precenjena rabota, realno

A i brate bombas sad ti citam opet post i bas je onako negrobarski, kao ja imam pare vi ste sirotinja imamo razlicite probleme

ne pričam ja o sebi koji ti je

ne precenjuj grobare

kako god se na kojoj temi pojavi bukvalno je kontiminira....tesko nesrecan covek, odise negativom

On samo želi da bude prihvaćen... :(

ma da, ne znam da li je nekad napisao post neki da se ne oseca depresija neka teska kad procitas