Prijava

Маса паметних људи отишла, погинула, народ осиромашио генерално током деведесетих. Сети се ко нам је предавао у школама, какви су били већина ђака, све ће ти бити јасно. Нећемо се извући из овог срања наредних 50 година сиг

Ја нисам био саркастичан у вези Секуле.
А екстравагантна сцена кад се Сениша врати из Париза па ступи у интеракцију са својим сељацима јооо. ''Оне могу да затегну и оно''. хахах

jooooj spaso di sad da majkaš

Ubedljivo najbolji humor. Sad se humor svodi na glupe sablone koji su navodno "napredniji" ali su jednolicni i neinteresantni. Jel cuo neko za fb stranicu Zona sumraka? Koje je to govno sunce ti jebem. Svaki dan iste objave i ljudima zanimljivo. A glavna sorta humora je pravljenje da si nepismen. To je uvek in. Jedno vec osam godina znaci jos jedno 20 godina pa ce da se pojavi nova sorta.

pomesao si zonu sumraka s neguj mo

Хахах зашто уопште адресирате бергаса, то му продужава lifespan за још десет постова

nisam ni provalio da je on majke mi inace bih ignorisao

Pa ni ja jbg, Sekula je vrh znam ga napamet

Druze nisam ja cigan pa da znam ko kad jebe komsimicu
Ja sam elita i ovde sam da okacim po neki post za sebe ako ti to smeta popi lek za smirenje sta da ti kazem

A sto je ovaj jebac student nebitni kivan nesto na mene? Mislim da nije prvi put. Sigurno sam rekao da je netflix sranje pa se uvredio. Idi gledaj netflixe i citaj americke sajtove gledaj americke snimke i emisije na jutjubu. Svaki moguci izraz zna on i onaj zapata. Ako si admin u Zoni sumraka saosecam.