Prijava

Stratimire pa Bog jeste istina pročitaj šta sam napisao

Nešto ti ne verujem, droge su čist satanizam, zalutali sine

Napiši mi samo šta ti nije jasno konkretno da mogu da odgovorim

Gde živimo, za početak. I dalje nisam načisto sa tim da li je Zemlja ravna ploča ili lopta

Planeta je živi organizam, najverovatnije sferoid spljošten na polovima i izdužen, ako hoćeš postaviću ovde jedan odličan model kako bi to otprilike izgledalo iz ugla teorije kosmičkog jajeta. Nije ravna ali je mnogo veća nego što nam govore, apsolutno se slažem sa pretpostavkama da postoji još pregršt zemlje van krugova severnog i južnog pola

https://secretenergy.com/tag/martin-kenny-cosmic-egg/
Evo ti ovde ima dosta pojašnjeno, nadam se da razumeš engleski dovoljno da skapiraš o čemu se radi. Seti se, kako gore tako dole

Zemlja je fluksoidni ppolaroid koji emituje ekstrasens ultraljubičaste energo vibracije koje je tesla hteo da iskoristi za besplatnu struju ali ga ubili dušmani

Ne znam sad koliko emituje te ultraljubičaste vibracije ali je skoro cela sastavljena od provodnih minerala i puna provodnog potencijala, a ako mesec prolazi kroz nju (magnetizam), a sunce je obasjava (statični elektricitet) onda možemo doći do zanimljivih zaključaka kako je Tesla hteo to da iskoristi u transferu besplatne energije

Znači, imamo posla sa jednom velikom krofnom ovde zapravo, Mesec prolazi kroz ovu rupu u sredini u spiralnoj orbiti, a Sunce pravi tu elektromagnetnu atmosferu milionima kilometara okolo sebe koja pojačava celu tu priču elektrifikacijom prostora oko sebe
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a5/Glazed-Donut.jpg/220px-Glazed-Donut.jpg

Vrati slike na forum, kajzene smra di no

Struja leči, ja tako kad hoću da NAPUNIM BATERIJE zakačim dve kleme sa akumulatora na levo i desno uvo i ono, brate, baš sam svež posle

Kolko moćna Vuka u ovoj plavo-tamnoljubičastoj verziji, kao da se polako penjem kroz atmosferu do Svemira dok skrolujem

Još sa Triforsovim postovima, nerealno kao da sam sabio dve litre ajahuaske

Odlično zapažanje to za krofnu, baci pogled na ovo, ovde se jasno vidi kako (elektro)magnetno polje izgleda:
https://youtu.be/8GkNpc0Y0YY
Zemlja ima svoje torus polje, ljudi svoje, životinje svoje itd. Ali sve je zasnovano na principu krofne koliko sam skapirao

Poprilično zanimljivo, kao i sve u vezi sa magnetima, ja odavno razmišljam o magnetnom motoru koji bi bio perpetuum mobile, posvetiću se jednom tome i u praksi

prvo idi proveri se kod psihijatra da li si kompatibilan za tako nešto da ne bude da su ti neki nerazrešeni demoni u podsvesti, da ne kažem čakrama i samo čekaju da budu oslobođeni

e dobro me nasmeja, cuj kod psihijatra da idem da mi proveri demone i cakre hahah

kapiram da si upoznat da je postojao vec jedan trend ovakvog razmisljanja medju mladim ljudima u doba hipi revolucije, pa vidimo koliko je to rezultata postiglo u podizanju svesti medj narodom (pa i samom tom grupacijom), mojne mi samo onu pricu da im je cia sipala drogu u lsd pa upropastila ljude koji su bili na pragu spoznaje

ne mogu da se objasnjavam vise iskr, sve sam napisao u onom prvom postu, i o laznim analogijama i o poluinformacijama, mozda bih mogao malo o samim tehnikama tih manipulacija vise u konkretnim primerima, al nekom drugom prilikom

postaces jelena djokovic ovim tempom ozb

Smatram da i zvezde nastaju iz crnih rupa, svo to usisavanje materije i svetlosti u sebe jeste proces akumuliranja energije koji prethodi rađanju nove zvezde, ali kako je nastao Svemir to mi je nedokučivo

Droga ti nije potrebna da bi širio horizonte, jednostavno to sve leži u tebi, a droga to eventualno aktivira... Nemam ništa protiv prirodnih psihodelika naravno, želim da probam sve te kaktuse, pečurke, biljke, ali u rekreativne svrhe. Kontakt sa Kosmičkom Svešću sam ostvario potpuno trezven, dok sam ležao jedne noći u krevetu, i to je jedna neopisivo inteligentna, prodorna, nezaustavljiva, opšteprisutna, sveprožimajuća energija u kojoj su sadržane apsolutno sve informacije o bukvalno svemu ikad

Čakre su budalaština i generalno sva ta hindu učenja su teška prevara, čuj čakre, pa šta si ti, galaksija. Ljudsko biće je jedna celovita energija muškog ili ženskog pola, koja je na nižem ili višem nivou svesti i zdrave ili bolesne energije, u zavisnosti od toga kakve metode primenjuješ a mislim na one koje si ti opisao... I što su zdraviji duša i telo, sve mi se čini da se sve više razdvajaju valjda težeći svojim korenima, duša duhovnom, a telo materijalnom...