Prijava

Vraćam se opet na one lowkey kompromitovane medije i agencije, Bajden je možda jedan od najboljih primera kako vojska diktira svaki korak smisleno da pošalje poruku. Činjenica je da se Bajden nikada ne bi ovoliko eksponirao da ga duboka država stvarno kontroliše, scenario za tako nešto je jednostavan: Proglasili bi da se zarazio koronom, rakom čim god i da je smrtno bolestan, umro bi maltene u prvim danima svog mandata jer niko nije lud da rizikuje da senilni starkelja odaje sve njihove planove pa jbtkoliko se puta izlanuo do sada i sve sami frojdijanski slipovi bukvalno je i nameštanje izbora nesvesno objasnio - takvog čoveka držati u kancelariji duže od 4 dana bi bilo detrimentalno do nepovrata. Kad ga se reše odmah bi rukavica prešla na Kamalu i nastavilo bi se sa onim što je Hilari trebala da završi: nuklearni rat
Ovako gledamo senilnog starca kako potpisuje desetine predsedničkih uredbi na prazan papir koji neće ni da pokaže pred kamerama, nijedan vojnik mu ne salutira, ne leti predsedničkim AF1 avionom nego mu poturaju potpredsednički AF2 avion, na inauguraciji se nisu čuli pucnjevi u znaku salutiranja i tako dalje i tako dalje
Sve što vojska radi je smisleno i šalje poruku zapamtite to

http://en.kremlin.ru/events/president/news/64938

"a centralised and unipolar world order has ended. To be honest, this era did not even begin. A mere attempt was made in this direction, but this, too, is now history. The essence of this monopoly ran counter to our civilisation’s cultural and historical diversity."

Vladimir Putin zna
Kek

Dajte predloge ko je Bajden ispod maske?

https://anonup.com/thread/1471794

lebac ti jebem koja je ovo sizofrenija. sa sve ovom pesmom u pozadini.

sta jos nece da bude jbt. bajden je ustvari dzim keri sa maskom

https://www.youtube.com/watch?v=wVOa3xhl0bg

Pa 2019. jeste bio Džim Keri izgleda hahaha al sad je u Gitmu ili ubijen jbg

Target list in order:
1. Child Traffickers ✓

2. Corrupt Politicians ✓

3. Mockingbird Media - They are the last to fall.

Pardon 2019. - 2020. je bio Džim Keri sad je neko drugi ugl patriote su u kontroli uživajte u filmu

доро мислим није ни битно ко глуми болесног прецедника свакако је он небитан као лик

O cemu se radi dvojnici bajdena idu na konferencije da bi ovaj preziveo u slucaju atentata i sta onda? Ja cu samo reci da onaj lik sto se cese po kosi uopste nije nervozan svaki normalan covek time pokazuje da je bas opusten
Isto ta pesma o no i slicne pomalo idu na onu stvar nisam na mrezama ali svuda iskacu ista sranja, na yt izadju snimci sa tiktoka i instagrama i onda sve ista sranja glupi americki mimovi i izazovi koji se recikliraju par godina pa onda dodju nove izdrkotine koje ce nasi ljudi prihvatiti i progutati. Npr sad da te neko usnimi kako jedes picu i padne ti kap kecapa na pantalone to ne bi kircu valjalo samo tako da se okaci na instagram ali ako se doda o no pa se zumira na facu ovog sto jede u crno belom formatu pa onda opet o no no e onda je vec to triput zanimljiviji snimak a ovako je kurac isto kao sto ni jedan nije dobar komad odece ako nema znak nike ili sta god je u trenutku popularno. Ljudi su mentoli najobicniji koji su dobili telefone i uputstvo sta da rade i oni to rade. Ko nece da slusa taj je jadan koga boli kurac da gleda nesto zanimljivo bitno je samo da ima pecat da je iz amerike, znaci te neke propratne pesme pa onda tag lajf i crne pikselizovane naocare sa buksnom i tako dalje. Uvate se ljudi jedne stvari ko mutavi i mozes ih jebati. Moras biti ap to dejt ako nisi onda nista nema pod nebom interesantno. Jer sto smo vise u toku onda kupujemo sta nam puste i manje razmisljamo glavom. Globalizacija sad svi imamo isti humor nema granica svi cemo engleski da pricamo i nema ratova ni razlika peder ubica svi smo braca svi ko jedan. Jebo vas instagram govna!!
Tako nas vabe na sve nacine uvek nove opcije u telenoru mts kurcu svake godine skuplje al je bolje nove opcije vise megabajta svake godine produzi ugovor davaj im novce danas je smartfon sutra je ko zna sta bez cega necemo moci. Nisma protiv novog ali malo da ide sporije ja bez telfona isto ne mogu evo sad ga koristim ali kupio sam ga prosle godine i necu ga menjati dok ne crkne jer je odlican i ne ne treba mi stik za selfi ne treba mi blutut dugme za okidanje ne treba mi power bank ne treba mi netflix ili ne znam ja sta. Zvali me na telefon da mi kazu jos davno da imaju za mene idealnu opciju da mi ovo sto sad imam nije dovoljno ali da ce mi oni za malo vise para dati sta mi treba i normalno da ja stavim potpis. E to je problem i kriminal. Jebe mi se sto necete procitati ili sto vam se ne svidja ali bar sam se israo. Israo govna. Smrdljiva govna na sve strane.

Najebem ti se mame
Nisi pokopao babu ali si meni rekao da pusim kurac, ja reko da mu izjavim saucesce al reko glupo bi bilo dvolicno niti te znam niti sta al zato si ti meni rekao da pusim kurac
Jebem ti familiju celu seljacku i odakle si dosao
Nemoj mi vise pusiti kurac gade mi se tvoja prljava usta

Deckici dodjite sa originalnih naloga ne moze vise ovako