Prijava

Da je zaista hteo da ih pohapsi učinio bi to za tipa 48h. Ne znam opet ni odakle ljudima ideja da će Tramp, na čije venčanje izmedju ostalih dodju i Klintonovi, sad da se okrene protiv ljudi koje poznaje i sa kojima saradjuje zadnjih 30-40 godina.

Upravo.

Mislim ocigledno da se jeste ipak nekome usprotivio, jer je poslednjih 4-5 godina bio zrtva najjaceg medijskog napada i spinovanja u istoriji covjecanstva. Plus, uradio je neke objektivno dobre stvari, sto za Amerikance, sto indirektno za ostatak svijeta (postoji razlog zasto pored tolikog hejta ne mogu da smisle bolje argumente od "rAcIsT" ili spominjanja korone).

Ali vjerovati da je on neki spasitelj, postenjacina i glas obicnog covjeka je presmijesno, kao i uopste misliti da bi neko takav mogao da dostigne njegov nivo popularnosti i bogatstva.

Burazeri, ne funkcionise mjurika tako sto precednik kad bude inaugurisan moze da hapsi koga mu volja, pogotovo ako su ti koje oce da hapsi uticajni ljudi (ekonomski i/ili politicki). Cak i u Srbistanu nije moc sasvim u rukama jednog coveka iako mnogi u to veruju. Mislite da Vucic moze da skloni Stefanovica ili da mune Djilasa tek tako? A kamoli u Americi jbt.

To sto nije pohapsio pola bivseg establismenta za 2 dana nije ultimativni argument za to da je los predsednik. Ali da jeste narcisoidno govno, jeste.

zato je ovo jedan veoma spor ali efektivan red pill koji će trajati do jedne tačke (verujem da smo vrlo blizu nje) gde će skoro svima biti jasno šta se desilo

ne znam zasto ama bas sve religije i sekte imaju tu foru spasenja ili cega vec, gde ce u jednom trenutku sve svima da bude jasno, zli kaznjeni a dobri spaseni u jednom kratkom procesu.
nije jos al evo sace jos malo, ocigledno je.

ima varijanti ali ova tema uvek prisutna

To sto nije pohapsio pola bivseg establismenta za 2 dana nije ultimativni argument za to da je los predsednik.

I ne prica niko o tome, stavise ja mislim da je bio i te kako dobar predsjednik (prekinuo americku tradiciju ubijanja random ljudi po stranim drzavama zarad nafte i ostalih resursa, doveo nezaposlenost na nizi nivo nego sto je bila zadnjih 60 god itd).

Samo kazemo da je ocigledno da nije neki spasitelj kakvim se predstavlja, i kako ga QAnon vidi, cak i da nije bio predsjednik, sa njegovim resursima je mogao ozbiljna sranja da izazove

Moramo odati priznanje Trampu - nigde nije zagovnao, smanjio je tenzije izmedju Amerike i Rusije, naročito one izmedju njih i S. Koreje, suprotstavio se Kini koliko je mogao. Not bad.

iskreno se plašim da se zakačim sa triforceom da ne bi javno izneo snimke kako sam ga baco u nesves na midžete

Američki izbori su dijagnoza sami po sebi. Dva starca na samrti, jednom nogom u grobu, bore se za nekakvu vlast, a 300.000.000 ljudi, u nedostatku nekih zdravih, pravih, mladih i lepih kandidata, daj šta daš, pobiše se oko ova dva krkobabića.

Ajao na početku sam se zabrinuo da ću morati svima pojedinačno da odgovorim ali dobro je da svi udarate u istom pravcu zato imam univerzalni odgovor:
1. Tramp nije tu došao tako eto da hapsi, on je došao da odigra ulogu koja još uvek nije gotova. Nešto više o njegovoj ulozi koju je izabrala vojska drugom prilikom kad mi se bude dalo, a i već sam pisao ovde tako da koga ne mrzi nek pročeprka malo
2. Ono što sam rekao za preuzimanje MSM se na neki način već lowkey odvija ispred vaših noseva, daću dva nedavna primera:
Primer broj 1:
https://www.breitbart.com/politics/2021/02/05/hes-number-one-hunter-bidens-memoir-tops-amazon-chinese-biographies-section/
Primer broj 2:
https://time.com/5936036/secret-2020-election-campaign/

Očigledno je da su naslovi i članci u 2020. bili neverovatno pristrasni i jednolični, međutim svi ćemo se složiti da nisu pokušavali da vređaju inteligenciju svojih pratioca, bar ne toliko očigledno... Enter 2021.
Pročitati ovaj TIME članak i ostati ravnodušan je ekvivalent idiotizma ravnog najprestižnije nagrade za idijota koja danas postoji, čini se da smo zaglavljeni u dve mogućnosti: Ili su kreatori javnog mnjenja golemo podcenili ljude, ili su na neki za sada lagani i ne toliko IN YOUR FACE način kompromitovani.
Mislim jebem mu lembas pa pogledajte tri današnja trending naslova i recite mi da nisu dizajnirana da se čovek zapita šta je to prespavao

I uz sve to navodi brajtbart kao neki mainstream media a ono alt right medij najveci u usa haha bog

Ne Brajtbart imbecilu Amazon čitaj šta piše u članku

Gamby ozbiljno suzdržavam se da ikoga izvređam jer znam šta nas čeka samo molim te obraćaj pažnju imam i ja ispade i nisam za štošta u pravu ali bar sam ponosan na svoj napredak u smislu pogleda na svet pre godinu dana i danas, još sam skeptičniji i ubeđeniji da nešto veliko dolazi hehe

još sam skeptičniji i ubeđeniji da nešto veliko dolazi hehe

brt ovo je logicka kontradikcija

jer znam šta nas čeka

aj mi kazi, al bez 20 linkova. objasni mi svojim recima pls.

Nešto veliko uvek dolazi, i uvek je neizbežno. Inkvizicija, prisilno zatvaranje u mentalne institucije kada je crkva izgubila uticaj (pa su garniture istih ljudi jednostavno preletele u nauku i krenule da izrabljuju ljude na drugačiji način), drugi svetski rat, staljinov režim...Večito imaš ljude koji upozoravaju na moguće katastrofe, i večito 99% ove prve naziva budalama, bezumnicima, vešcima itd. Zato su tragedije neizbežne. Ako čitaš Stari Zavet, ljudi ubijaju proroke na svakom koraku. Večita muka. Ali opet, moraš naučiti da razlikuješ budalu od čoveka kog treba saslušati. Nije jednostavno, a i ako uspeš - 0.5% ljudi shvati šta se dogadja, i svejedno uglavnom nastradaju jer je nevolja koja nailazi sveopšta. Sranja su neminovna.

Čeka nas otkrivanje da su svi ovi već pohapšeni, da Bajden uopšte ni ne vodi državu , da su satanisti pedofili vladali svetom puno puno godina (duže nego što bih i hteo da pomislim), da su krili sve živo od nas počevši od lekova, smrti poznatih ličnosti, NLO fenomena, do Tesline tehnologije među kojom je i ono najbitnije - besplatna energija, dakle patenti koji će maltene preko noći izvući ovaj jadni i napaćeni svet iz mraka, i za mene ono najbitnije - stotine hiljada spašene dece iz D.U.M.B. - ova. MSM će biti razrešeni svojih dužnosti, mnogi od visokih funkcionera, novinara, doktora, pravnika etc će biti dovedeni pred lice pravde, neki čak i pogubljeni za zločine protiv čovečnosti. Sve to će biti obelodanjeno u paketu sa objavom da je DJT 19. predsesnik REPUBLIKE, dakle ne korporacije koju su bankrotirali i oduzeli svo vatikansko i londonsko zlato i vredne artefakte što skupa iznosi vrtoglave sume u dolarima koje će biti umnogome raspodeljene za humanitarne svrhe (u ovom slučaju bez fondacija kao posrednika i sličnih sranja) i to je otprilike taj cilj koji sam pomenuo onamo: Veliko buđenje

Otkrovenje = Otkrivanje eto toliko je prosto Biblija je u pravu

cenim da trolujes sa ovim :)

Cenim da će vreme pokazati :)