Prijava

jel to onaj samardžić ili kako se već zove dilov?

da li je realno da postoji još neko ko misli da mi nismo članovi unije zato što nas oni jebavaju, već zato što smo jebena sramota civilizacije? ne mogu da verujem

niko to nije ni tvrdio

ali, s druge strane, ne mogu a da se ne zapitam da li je bugarska 2007. bila "sramota civilizacije"

moraš da znaš kako su Bugari primljeni tamo... na poziv iz usa, preko reda sa Rumunima da zaustave Ruse... oni još uvek usvajaju zakone koji su im potrebni za članstvo

moraš da znaš kako su Bugari primljeni tamo... na poziv iz usa, preko reda sa Rumunima da zaustave Ruse... oni još uvek usvajaju zakone koji su im potrebni za članstvo

pa o tome i pricam brt, ono je bilo retoricko pitanje

svejedno nisu imali sranje kakvo mi imamo po pitanju demokratije... kome bre mi ovakvi trebamo,, Iran bi dva puta razmislio

jel to onaj samardžić ili kako se već zove dilov?

Аха, биће да и он навија за Партизан.

Da da nenaju Blgari problema sa demokracijom. Bugarski voz izraz nastao onako tek

bugarska je srbija sa malo manje teritorijalnih sporova i malo manje sizofrenih cepanja oko toga ocel na istok il na zapad

change my mind

jeste boli me kurac da ti menjam misljenje, misli sta oces

Vučko sa nekim kinezima sta li su, za stolom 10 ljudi samo on nema masku.

Opwt policijski cas od petka do ponedeljka

ovo ti je jedan od penala za opoziciju koje im stalno daju na tacni... dakle ukines mere da bi pokrao namestene izbore, a onda opet uvodis kad sve upropastis zbog izbora... js veceras opozicija mora da pozove narod na ulice, ali kao sto rekosmo - dzilas-vucic-pink-dzvedza-ceca

citam da je za bg zabrana.
necete vi vise meni bojkotovati izbora,mamicu vam vasu.

Gde citas. Svasta pisu sad.

Kriticna u Beogradu, al ne pise da je samo za njih.

na izdajnickoj n1.prvo bilo karantin,pa posle naslov beograd od petka do ponedeljka.sada malo stuca n1.nece da udje,ali sam tu procitao.

Moram reći da sam vizionarski zaokružio Broja Jedan 21og juna

Albanci u vladi, mislim da su blizu trajni mir i stabilnost u ovom delu Evrope i normalizacija odnosa među narodima