
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
e,a zasto n isam oligarh,to je mnogo lepo zanimanje?
Rasporedio sam te na jedino normalno mesto,osim ako nećeš da budeš glavni donator ili pedikir?
neka,neka...I Ivica dacic je bio portparol,a vidi ga sad....
Vidi klark,ja idem,a ti gledaj da pobediš u onoj igri.
pobedjujem stodvajes odsto
PVT! :)
После одсуствовања од 6 (и словима: шест) дана, председник Вокаси се вратио са службеног пута у престоницу. На овом службеном путу обезбедио сам донације из министарстава у виду нових тапацирунга за фотеље, подгузних персоналних јастучића за клупе, и око 40 пластичних тањира марке "Маде ин Прц". Затим сам обиласком београдског сајма у четвртак обезбедио један аутобус за страначка путовања, у питању је модел Сетра са 81 седиштом и салом за ручавање на спрату. Веома сам задовољан досадашњим радом и свиђа ми се начин на који моји заменици воде ову странку!
ПВТ СВИМА!!!!
PVT!
У жељи ка новим успесима и решевању кризе у свету, желео бих да се учланим у странку. Ако је могуће да ми се обезбеди место стручњака за мито и корупцију - одсек спорт. Ако то није могуће, лепо бих молио нешто везано за пропаганду.
ПВТ!
ЕДИТ: Зајеби кризу у свету, дајте власт!
Зола, разматрање твог предлога је у току!
Благодарим!
Добродошао у партију!
Хвала за указану шансу!
Борићу се за свих 14 циљева!
ПВТ!
Живео народ! Живела ПМП!
A jel predsednik obezbedio video nadzor,jer se smorih kao nadzornik zgrade sedeci ispred iste vec nedelju dana?
Надзорник мора да шета по згради! Камере ћеш добити када се стекну услови!
Nadzornik dobija službenog robota,da mu olakša posao.Donacija iz Rumunije.
Rumunski robot-najbolji robot
Jest dobar rumunjski robot, samo moraš sam da mu okrećeš pedale.
Uskoro ti nabavljamo Ruskog. Samo ima jednu manu, ima ogromne baterije, i ti moraš sa kolicima da ideš za njim da guraš baterije :)
Питање за благајну:
Хоће бити неких пара ускоро да поткупимо неку другу лигу карлинга? Чини ми се да ће ускоро бити дерби избеђу Сјенице и Копаоника.
Само напред другови и другарице! У нове победе!