Prijava

Jebene pederčine i pozeri XD

Kako neko moze da pije beli rum, osim ako nije pomesan sa necim ili u koktelu??

Ja pijem grand marnier, omiljeno pice porodice djokovic..nektar bogova

Vinjak 5, kajsija kad je dobra. Gotivim i neko dobro crno vino, al to pijem samo kad jedem pecenje i rusku salatu

Nemoj da počne podučavanje o crnom vinu, haha
Nabroj mi 10 vrsta crnog vina za 9 sekundi.
To sam ja, to ja radim :)

Hahah a ja se u crno vino bas slabo razumem i u pica generalno. Uzimam fazon prosecno vino u maksiju za 700 kinti haha

Nabroj mi 10 vrsta crnog vina za 9 sekundi.

Crni baron.
1l bio 1,5 euro.

i vino u tetrapaku je dobro.

Ja crnim baronom skidao koroziju sa mercedesa

u pravu je covek, rakija prvo ,pa sve ostalo
zuta osa bolje pice nisam probao kakvi viski kurci palci

Jäger, za mene alkoholni nektar
ove godine nijednom:(

Tamjanika iz Rajačkih pimnica.

peruanska rakija ajahuaska

Ja pijem samo vodu iz WC šolje, malo mutnu

Zavisi dosta od razloga zasto pijes. Nije isto kad si nervozan i kad bi ubio nekog, ili kad ti se jebe za sve i oces da kuliras malo, bar meni nije

rakija eventualno pre supe

Hahah pre supe jebene

1/10 rakija valja.ostalo je go kurac koji srbo pece i kenja da pece za sebe i da to valja.srbo navikao da pije i aceton,pa mu je i mali pomak od toga najbolji konjak.
ta jedna sto valja je melem.u rangu nekih prosecnih viskija i konjaka.nesto prosecno je sto obicni smrtnik moze sebi ponkad kupiti.
i svi seru da imaju najbolju rakiju.
inace,pijem sve.pivo je nekako najprakticnije,a neki zest je za neka sedenja i blejanja.

davno je izlazilo neko poljoprivredno glasilo, tipa neki godišnji almanah i sećam se priče da je neki seljak kenjao non stop kako ima najbolju rakiju u selu ili šta već, bukvalno se peo na kurac svima... i komšije mu provale u podrum jednu noć i maznu kilo (da, kilo pederi) rakije i poture mu kao e majstore imamo konačno konkurenta koji može da te sruši s trona.. i on pije kao i kaže mislim jeste kul, ali moja je daleko bolja... posle ga valjda vilama izboli i bacili u krečanu da ne sere više

ima slicnih prica vezanih za pivo.oni sto seru da ne mogu neko,pa im doneses npr jelen i kazes da je lav,a on sere kako je lav najbolji dok pije jelena i sere da nikada ne bi mogao da pije jelena.licno sam prisustvovao par puta.dobju ljudi toceno i prave se pametni.
bila neka spika iz francuske.meni drugar ispricao ,a on je procitao na netu.znaci da je istina 1000 posto.neki enolozi kenjali nekom liku da mu ne valja vino.on ih opet pozvao,zbuckao 3 vrste sranja i jednu vrstu dao dobrog vina.probali oni sve,nahvalili neko sranje i on im rekao da pojma nemaju jer je to vino otprilike pravio od sopstvenog govneta.davno mi je ovo ispricano,pa sam mozda neki detalj zaboravio,ali sustina je ista.

Пива, само нека је хладна.