Prijava

https://en.wikipedia.org/wiki/Anatoly_Dyatlov

Heroj, a ne zlochinac, kako su ga opisali zapadni mitomani i propagandisti.

oVO yeah stranica posvecena nepravedno osudjenom radnom choveku koji ni za shta niyeah kriv.

KakVO yeah vashe mishljenje o oVOm gospodinu?

toliko je sposoban bio da se nije lepo dekontaminirao kad je dosao kuci i to je dovelo do toga da mu je sin umro od leukemije

Verovatno yeah bio u shoku.

Tavariš, eto vas zajebavajut?

toliko je sposoban bio da se nije lepo dekontaminirao kad je dosao kuci i to je dovelo do toga da mu je sin umro od leukemije

moze potvrda ove informacije posto s radijacija ne prenosi sa coveka na coveka. Eventualno kontaminiranim predmetima, ali ne verujem da ih je neko pustio da idu kuci u istom odelu ili uniformi...

cak i da je otisao u istom odelu, u cernobilu to nije imalo nikakav uticaj u poredjenju sa dimom i cesticama u vazduhu koje su se rasirile iz reaktora svud po podrucju.

jesu nacrnili coveka malo bez razloga. on je bio pritisnut da obavi taj blesavi test koji im nije uspeo 3-4 puta na silu, a ucen je da ako pritisne "gasenije" dugme da se, sta god radio, ugasi reaktor umesto da eksplodira.

Meni je on vise simbol takojevica, sto kod nas i dalje negujemo jos od komunista takodje. Javili su iz centralnog komiteta to da obavimo. Kraj price. Kao takav treba da bude ocrnjen jos vise.

Nema neke velike razlike izmedju njega i djurica npr. kod nas danas. Isto kako djuric tapse, tako bi i on tapsao da mu se otvori samo prilika.

Merac radijacije mozes poistovetiti sa aflatoksinom, gasenije dugme kao nase nasipe za odbranu od poplava.

Prosto u takvim sistemima se ne kontrolise kvalitet radova, ili zaposlenih nego njihova lojalnost. Cak ni sa najboljom namerom ne moze taj jedan da kontrolise sve, narocito ako nema dobre namere, jer sto bi imao.

Ili ja sve posmatram kroz prizmu nase sadasnjosti, sto takodje nije iskljuceno.

"He received a pretty steep dose of radiation, a dose that theoretically could have killed him. It didn't, the guy was tough, but his son died about a year later of leukemia, and there was an implication that whatever contamination Dyatlov experienced, he may have brought home with him and it may have impacted his son's health.

negde sam procitao i da se nije dekontaminirao lepo i da je dospelo do malog preko hrane ispod noktiju i to

I ja sam prochitao negde da autor Eru ima Britney Spears - Oops, I did it again, na sVOjoj plejlisti na telefonu.

Otrgao mi se sa povoca ybg

Ali neka ide. Sloboda je dar od Boga, ko sam ja da je nekome oduzimam

Slušam i ja Ninu Badrić

I ja VOlim Miru Shkoric.