Prijava

Feel the spirit, moja duša pa to je čisti rokenrol

Insert outdated Tibor Vacy reference here

Ama Orban ti je meni baza. Bori se protiv imigracije, degeneracije dok je Ugarska puna korupcije. Ajde dobro. Očuvanje krvi bitnije je od očuvanja kapitala. Ja evo priznajem da sam Orbana nekad volio više i od ćaće i od majke. Nekad. Al onda sam došao do frapantnog podatka da su Mađari jako često mongrilčine. Znate koliko ima cigana u Mađarskoj? 10% gospodo. 10% prijavljenih. Ali se parazit gurbetski osjeća i deklariše Mađarom. Podčovjek želi Arijevac biti.

I iskreno boli me kurac za Mađarsku. Hoću samo da kažem da Orban ima žestok ciganski upliv. 20% je ganci a larpuje kao naci. Mada meni je on idalje drag. Ja Orbana da vidim dao bi mu staru veš mašinu. Greota. Stoji u garaži i ljubi prašinu, doživljavam sve to kao veliku psinu.

Hahaha ali uvek se nasmejem

Spoljni dug Madjarske je 0. Tacnije devizne rezerve su im vece od spoljnjeg duga. Meni dosta.

I forinta ima realan kurs. Jest da za tri dana imaš kilo forinti u džepovima, ali nema laži nema prevare. Ne znam kako dinar drže ovako, kad vredi k'o bušan kurac, odokativno 500 din za 1 evro

U reali, radimo za 60 evra mesečno

Vittorio Orbanelli i Žastin Triko

Gde su pare od privatizacije

Šećerana za 1 evro

Prvo je upropastiš, obezvrediš, kreće hajpovanje držte lopova nesme da propadne preduzeće ma daj budzašto samo narod dima da radi - priča za narod - pljas eto mog čoveka, izvolte fabrika od 50 miliona evra za 1 evrić

Nije li Amerika idealna država

Ko nogom kroči na američko tlo, postaje besmrtan

Self-banned, optužen za spemovanje, i udaljen da ne ometa istragu

Volim orlove, slobodarski pomfrit, tramp burgere. Bog blagoslovio Ameriku! U Boga verujemo