Prijava

Kačimo ovde ljude koji žive kao mali bogovi neradeći skoro ništa. Ne mislim na rijaliti zvezde, jutjubere niti na budale uopšte, nego na perfidne lelemude. Fine i kulturne, za koje biste naišli na osudu ako ih isprozivate bilo gde, osim na ovom parčetu interneta.

Dame i gospodo, moj prvi shot:

Vanja Bulic. Bezlični voditelj, u svakoj čorbi mirodjija, lažni pisac. Trenutno zaglupljuje narod na Happy televiziji. Čovek ima para ko blata a funkcionalno glup ko kurac (moj neki subjektivni doživljaj)

Ne vidim koja je razlika između voditelja i jutjubera samo je medij različit. Pritom je čovek imao ozbiljnu emisuju i kakva takva priznanja. Što se tiče para jednom sam čuo Oliveru Kovačević da je rekla u nekoj emisiji da joj je Karić ponudio 5% od reklama tokom njene emisije. Ja ne znam koliko je to bilo količinski ali verujem da se radi o ozbiljnoj sumi. Bulić je tada već imao na BK poznatu autorsku emisuju koja se emitovala desetak godina.

U toj kategoriji moš pre staviti i Jelenu Bačić Alimpić, Sanju Marinković, gospodu jebanih 10 soma evra mesečno Srđana i Jovanu, Kesića, Ivanovića, etc.

Dodao bih i sve profi političare i nestranačke stručnjake, fudbal i estradne menadžere, trećerazredne fudbalere i slična govna

Ako treba nekoga po imenu da nominujem onda Igor Kojića. Nisam ni znao da je bivši golman

https://www.idolnetworth.com/igor-kojic-net-worth-249967
+ severina

biti vozac nekome jako bitnom

biti neko jako bitan ko ne mora da bude vozac

deca ratnih profitera i sličnih arkanoida, deca kako političara tako i biznismena

pevači i glumci, domaći naročito

ANALitičari različitih vrsta, 99.9% NVO sektora, a ponajviše oni koji se hvale kako se finansiraju iz prihvatnih fOnDaCiJa i ne troše novce poreskih obveznika, kao da je ovim fondacijama ili bogatašima (u najvećem broju slučajeva) novac pao s neba

i još jedna stvar, "jutjuber" je širok pojam, ima mnogo kvalitetnog sadržaja na jutjubu, za mnogo štošta bih davao pare da imam i uopšte mi nije žao kad vidim da im dobro ide i zarađuju od reklama ili na druge načine