Prijava

Sadasnjega velikog momka Erishu. Zasto si banovao decka, sendvicaru, nemas razumevanja za njegovu sizofreniju i mentalna oboljenja, nije on kriv sto je glup i dosadan

ODBANUJ ERISHU PICKO MALA SUGAVA PRODANA

OBRISAO SI POSTERE I REAKCIJE JER SI ISTO ISKOMPLEKSIRANO GOVANCE KO TVOJ GAZDA VUCIC KAIZENE BOTINOOO

KAKAV JE SENDVIC BOTINOOOOO

OBRISAO SI BEZBROJ GENIJALNOSTI ZBOG KOMPLEKSA JEDNOG COVECULJKA ODGOVARACES MASOVNO

na Vuki ima 1 ili 2 moda koji su inkognito. vratio kaizen modove al iz sijenke rade

Ma kakvi. Javili bi se do sad i pretili svima. To kad imas moda ovde ko da ti dali revolver i znacku serifa

Sto i nije problem kad covek zna za zakon, red i pravdu u svojoj glavi

nije on kriv što je moro imat lobotomiju, odbanovat ga obavezno, da mu se ne pogorša stanje.

Zao mi ga nekako. Nije on zlobno stvorenje, ali mora da istera svoje po svaku cenu. A naivniji je cak i od mene

al iz sijenke rade

Tzv duboka moderacija

Erisha je potpuno psihicki oboleo. Poceo je previse da srlja i biva nesmotren. Da misli da je nepobediv, neunistiv, da ima pravo na sve, da su mu sve odluke ispravne. Svemocni Erisha. Ali glavni zadatak nismo ispunili. Nismo uhapsili vucica, strpali ga u zatvor i uspostavili drzavu

Za tako nesto, treba nam direktno usmerena agresija prema neprijatelju. Prema cilju

Angebort angesetzen zubendorf haupstadt gewesen zu Reichstag! JAEEE

Tzv duboka moderacija

da da. pa zar ste mislili da ce da vas pusti kaizen bez nadzora.

Meni je najsmesnije kad kazu "ma jeeste bas vucic ugasio vukajliju zbog postera". Kolika kolicina istine i kreiranja imidza o nekome je postojala u svemu tome i generalno na ovom sajtu. Drugo, zasto bi neko desetkovao vrednost sajta i prakticno ga ugasio, a taj isti sajt mu donosi velike prihode. Ona prica o prodaji sajta Nemackoj hahah msm koje su to tek debilne pricice za rendom biracha

Nema ko drugi da bude, tako debilnu laz moze samo naprednjak da "smisli"

Naprednjak se svako jutro iznova uclani u esenes

Otishao Perisha u Slagalicu, boli ga uvo.