Prijava

Šta je afera topovi?

Bila neka priča na chatu, bile neke klinke i počele da provociraju kao kolika je prosečna veličina kurca i sad svi kao 15-16, jedna kaže što mi je onda gambi rekao 11? Svi se smejali, a gambi pošalje slike gde trsi dve plavuše ima priličnu paliju

Auh jebote ja sam ispod proseka u oba ta slučaja

može slika u priv digo mi se

Ja ne znam za tu aferu lolol. Cekaj posalje slike trojke ne kapiram hahaha

хезно
može slika u priv digo mi se

I meni al mi bilo glupo da kažem. Al ionako je to sve plod bombyjeve mašte verovatno, sačekajmo da gamba osaka potvrdi ili opovrgne priču

Gambi-chan, jel mozhe sliky gde jebete te dve plavuse, da drkamo malo jer to nikada necemo licno doziveti, a ovako vikariozno možemo, jer neko naš je to uspeo

zar niste do sada naučili da ne dovodite moje priče u sumnju? e sad, dal će dati slike ili ne to ne znam

Ako nešto ja sam naučio da POGOTOVO tvoje priče dovodim u sumnju (shalim se)

mogao bih da ti uputim pretnje sad

Dovesti sve što bombi kaže u pitanje, nije samo stvar zdravog razuma, nego idem toliko daleko i da kažem da je to stvar kućnog vaspitanja

Kako volim ova naša zdrava podbadanja, kratko, jebitačno, nemaliciozno, nadasve duhovito.

I onda dodje melkor i napiše post od 1000 reči koje niko ne pročita, i začini klipom debelog grka koji je spoznao Boga za vreme kliničke smrti

pa to, nije mi dobro od ovih medicinskih zavera, sinoć namazao neku kremu i sedim posle razmišljam dal mi ne otpadne glava

ja znam za aferu top, gambi i starke, a za ovo ne znam.. uglavnom uvek neki topovi kad je gambisha u pitanju xd

P R I L I Č N I
A
L
I
J
A