Prijava

U ovoj temi pretvaramo se da smo na trogodišnjoj robiji zbog gledanja filma Toma

https://youtu.be/nNQS9oemGM4

Najviše igramo šah. U zatvoru najviše ima biznismena, uspešnih ljudi, ljudi iz finansijskog sveta kao i ljudi sto nisu hteli da uteraju soma dinara Bjeli u džep

upali su mi u kucu panduri kao da sam ubio nekog.i drali su se oces da krades od bjele a a a picko.ukrao si remek delo alooo znas koja je kazna za to.krades umetnine a a
povezali me sa pink panterima

Komšija skinuo sa mog kompa majkemi, nisam ga ni pogledao. Nepravda.

Panduri mi upali u stan u trenutku dok sam se dodirivao na scene sa onom glumicom što je optužila Miku, faktički spuštenih gaća i ovaj jedan viče "NA ZEMLJUU, GDE JE LINKKK", a drži u mene mašinsku pušku uperenu, ja kažem "mislite na URL?" i to je poslednje čega se sećam

Ja sam link zaštekao bio ispod daske jedne u podu, ali našli zlikovci.

Zatvor me baš puno promenio, shvatio sam kolika je bila greška što sam proizvodio i stavljao u promet link. Uz dobro vladanje, izlazim za manje od dve godine.
Igraj za život, link ne.

Za Montevideo sam se izvukao sa uslovnom i tri meseca nanogice. Povratničko delo, sedam godina...

U razgovoru sa psihologom ovde u KP shvatio sam da je ilegalno gledanje Tome u stvari duboko povezano sa mojim ocem, koji je isto bio alkoholičar i da sam mu na taj način u stvari posredno vraćao za sve ono što je priredio majci, meni i mlađem bratu.

Čim su me uhapsili, tražio sam svoje pravo na jedan poziv.
Pozvao sam Bjelu i izvinio se.

trenutno se vodi postupak protiv 200k ljudi.svi ce morati da plate kaznu.kazu da ce bjela od tog novca da napravi istorijski film o tome kako smo krenili u kontra napad protiv turaka i stigli sve do stambula, sjebali im ceo grad i vratili se kuci pevajuci usput

Prvi dan u ćeliji mi bilo najčudnije, vidim ustupaju mi sprat na krevetu, nude cigarama i ukrštenim rečima, posle ih čujem - jedan ubica šapuće "ovaj lik je pustio link od Tome", na šta mu je drugi odgovorio "ne seri".

Nijedan advokat nije hteo da me brani, pa su mi dodelili jednog po službenoj dužnosti, a i taj bukvalno nije hteo da priča sa mnom.

Smešno je dok ne dođu po tebe onda ćeš moliti Boga da si šerovao linkove Tome grobara

Daniel dobar hahaha

suska se da prave logor za ljude koji su serovali tomu

Vic dana
Dobio sam zatvor zbog tome