Prijava

sad roditelji upisuju svoju decu u skolice sporta da vide dal moze dete da im postane novi djokovic, mesi,,dolaze redovno na treninge i guraju decu da napreduju u karijeri..

cuo sam da su u tako jednoj skoli sporta za decu zabranili roditeljima da dolaze na treninge.ometali trening, bili se..kako srpska nacija jos uvek postoji, neverovatno

Niko ih ne uci da budu zanatlije, da budu majstori, preduzimaci, svi bi po ugledu na Srkija i Porodicu™ da zive na plecima svog bogatog i talentovanog sina, hahah koliko pokondiren narod gori su od kineza...

ja i nemam pare.imam nesto malo.djokovici su zvezda vodilja za te ljude.a svi djokovici stalno nadrkani, kao da nemaju za leba

Strasni su, MOJE DETE MOJE DETE napisah vec negde kako srbi dozivljavaju svet oko sebe, MOJE DETE >>>>>>>> druga deca, o maltretiranju nastavnika i profesora preko vibera, viber grupa, fejsbuk grupa itd da ne pricam, svojim ocima gledam gospodzu kako pise kilometarske poruke nekoj nesretnoj nastavnici matematike ZA NJENO DETE ova sirota odgovara onako rezignirano bukvalno mozes da procitas izmedju redova da je suicidalno raspolozena, to ti je nivo srpske svesti i generalno...

noletov brat pokusao samoubistvo jer mu ne ide tenis.oni su planirali da nole i brat budu prvo i drugo mesto na listi i da se rotiraju tako do penzije a onda da srbija postane kraljevina i da budu kraljevi

Ne znam sto su nadrkani, svi osim Noleta i Jece izgledaju i ponasaju se kao da jedu corbu od ljuski krompira, a ne kao sto stvarno zive, zalivaju kavijar casicom sampanjca, Nole dobar momak inace bi ih sve odavno odjebao, imaju para da pokrenu filmsku produkciju a mrste ne nesto valjda moraju da glume ozbiljnost da neko ne bi provalio kako se stvarno osecaju a taj osecaj je zesca kurcobolja...

pa video si ga na terenu kkako besni.lomi reket..

ili su hteli da budu kraljevi monaka.srki da bude glavni oligarh u dubokoj drzavi

Pa to i nije losa ideja, mogli bi i kao kraljevi da se rotiraju na prestolu na svakih godinu dana, dok ne odlucimo koji je bolji kralj od njih dvojice pa ga proglasimo za dozivotnog i ustanovimo dinastiju Djokovica koja ce vladati srbijom narednih 1000 godina

to je resenje za srb

Sto da ne polomi reket od pisljivih 500 evra, kad ima jedno 100 milki na racunu, ti i ja sto radimo za plate od 500 evra potrosimo sto evra na muziku za vece, a kamoli on

jel ima neko onaj poster de su srki djokovic i nenovaci

Uklonite ovog ludaka sa sajta

Proslava Stefanove Bar Micve