Prijava

Deset do dvanaest procenata SVETSKIH zaliha litijuma lezi u dolini Jadra, procenjena vrednost kao SIROVINE mu je oko 60 milijardi dolara, bar tako kazu ministri ove banana republike, naravno daljim proizvodnim procesima vrednost mu se najmanje udesetostrucuje (baterije, akumulatori, elektronske komponente) dolazimo do cifre od 600 milijardi dolara koje ce izvuci iz Srbije i ostaviti pustos za sobom, dok nama predstavljaju to kao investiciju veka vrednu milijardu i po dolara, pa koga vi zajebavate ovom kazino politikom, da nam daju dugme a da uzmu kaput

https://www.bbc.com/serbian/lat/srbija-55646178

A esenes skakavci su jos veca komedija, picousti je uzeo tipa 100 miliona dolara u kofercetu da ih pusti da rade, toliko kostate gradjani Jadarske doline, vasi zivoti, kuce, porodice, njive, vocnjaci, sve to zajedno kosta sto milki

Evo, imam pismenu potvrdu iz "Laze Lazarevica"...

...da sam Sejn
https://youtu.be/cvSubTB5jhw

хвала ти боже на вучићу и на томе што пропадамо нисмо ништа боље заслужили хвала ти!

Izgleda da vam treba poslati najgoreg od svih gambija da biste shvatili. To su beogradjani, prijatelju

Mnogo, mnogo losi tripovi. Iselicu se u Hrvatsku, sto dalje od psihopate i udbasa koji verovatno i tebe drze na merama prisluskivanja

Hrvatska je raj na zemlji, zamisli zivot u drzavi bez pickoustog, eto samo to za pocetak

Bez esenes skakavaca

Lepo što se cimaš ali cimaš se na neprometnom mestu. Mada i narodu se pored svega baš opšti za litijum...

Iselicu se u Hrvatsku

ај каце иселиш јави утиске, значи никад

Lepo što se cimaš ali cimaš se na neprometnom mestu.

"Glasajte za mene, to vam je zivot, ako pobede oni drugi, nema zivota" pfff hahah koje price nama prosipaju ovde vec 30 godina... Ali ove esenes nakaze su dno dna, znaci iskopali smo i to dno i nema dalje jebeno

Ma necu ni da se cimam vise, cimas se cimas i onda iz razgovora sa rendom likom preko puta tebe kog znas ceo zivot skapiras da je u esenes i da botuje vec godinama po blicu, kuriru, informeru... 750 hiljada upisanih clanova, znaci svaki 7 je naprednjak sa knjizicom

Bilo je podnosljivo dok je sve bila komedija losih glumaca, ali ovo su sad ozbiljne stvari, stavice pola centralne Srbije pod dinamit

ALI AKO STE VI OKEJ SA TIM JA NEMAM NISTA PROTIV, NARAVNO. BOK, DECKI

Ukines postere i reakcije na humoristickome websajtu jer ti smetaju prozivke pfahahah nadam se da je bar ta mikroribica u njegovim tangama sto ih nosi, dozivela ushicenje, kompleksas jedan isfrustrirani popisani i njegova svita usatih lopova i nakaza fizickih te moralnih

Konte mario marko rio tinto

Vule vu ale vak pate

Rio mare pate