Prijava

Skorasnje poruke od gazde interneta su me asocirale da razmislim o smrti.
Poruke o 54321 trajnom vecnom banu za sve prisutne su sve izvesnije.

Ulazimo u neizvesnu fazu smrti i postavlja se pitanje kako preziveti smrt. Gazda je nedvosmisleno reko mrste na tik tok.

Kako da se posle ponovo konektujemo i napravimo nasu nezavisnu komunu. Dok smo pod gajdom mi smo slejvovi.

Da li je to realan afterlajf ili samo fegetstori. Kako da prezive prezivari vukajlije ako GAZDA SUTRA KAZE NJET

Kako da se povezemo opet majko mila NEEE ZNAMMMMM

Celt ima rešenje, noobovsko doduše

Ozb treba da se obezbedimo na vreme ako sebe cenimo makar 1%

Ko ti kaze da se nismo obezbedili?

Šibnite link one teme gde smo se dogovarali oko toga zaboravio sam kako se zove

Možda da pređemo na vk.com. Bratska, pravoslavna mreža.

samo da nadjemo neki forum gde nema cenzure, gde makar moze slobodno da se opsuje.onda na tom forumu napravimo temu-izbeglice iz vukajlije i stavimo svi iste avatare.posto su svi forumi veliki imaju mnogo podforuma mozemo da zamolimo novog gazdu da neki podforum preimenuje u humor i mi uglavnom tu da obitavamo

ja preporucujem forum parapsihopatologija

Ovo labovo full prihvatljivo. Sigurno na ani ili zadovoljnoj ima mesta za nas.

Taman mozemo incelisemo iz direkta. Mozda se nekome i posreci

Moze ali treba vidjeti sa modovima na tim buducim forumima da nam daju neki pw za temu da nam ne ulaze svakakve budale i pišu:

“POREMEĆENI VUKAJLIJAŠI LOL”

I da gramatike malo u obzir uzmemo, da ne zvučimo kao derle koje misli da je kul kad koristi izmišljene reči
pogotovo kada ih forsira

hotul biti derle kmeeeee

Nisam znao za ovog derleta

Мирсад Дерле

true

Fino bre otvorimo novi besplatni forum na tipa https://www.proboards.com/, može ga jedna osoba čitavog spremiti za sat vremena najviše, ima i čet ugrađen, i to je to, samo se registrujemo i radi, za razliku od ovoga, ima čak i embedovanje i formatiranje slova i svi ti kurci palci.

A ne da se ko cigani vučemo po ani.

Ali eto kapiram da će kazan najaviti smrt sajtare unapred da bude vremena da se nešto ovako napravi, osim ako ga pukne voz i umre na licu mesta, daleko bilo.

edit: pre će ukinuti forum nego pobanovati svu ovu gospodu, jer valja 40 puta kliknuti mišem i držati 9 na tastaturi, ihaha.

El postere najavio, el reakcije najavio? Ne znam pitam

jeste nasa specijalnost teranje zena sa foruma ali ana je veliki poduhvat, nema nas dovoljno za to.a i sajt deluje kao iz devedesetih, bolje da nadjemo neki bogatiji pa onda da lobiramo da uvedu postere u podforumu za humor ali pod pravilima da nema zatrpavanja.jedan poster nedeljno po clanu.to moze i za def.ili celt posto ima znaje i pare nek napravi neki forum. moze i da stavi neku temu za reklame gde ce da klikcemo na njih