Čet

  1. Da jer nije bitno odakle je ime poteklo nego sta ono predstavlja

  2. kako to mislis, vrlo je vazno ko je kreirao ime, jer ako sam sebi das neki epitet onda to nije pogrdno u daljem kontekstu na sta vidim da se kmeci naokolo

  3. Kako je to ručak nebitan?

  4. Pa kao i woketardi, prvo su se sami nazivali "woke" jer eto svi drugi spavaju jedino su oni probudjeni i svjesni patnje drugih, danas je to vec uvrijeda, i sad vec pricaju kako su to zli konzervativci poceli da koriste da predstave njihovu empatiju kao losu stvar.

    Jbg tako to ide kad najgluplji sloj stanovnistva pokusava da objasni sta bi oni radili sa drzavom

  5. PS legla Soroševa uplata, legao i bonus. Kad razjebemo ovo malo srpskih seljaka i radničke klase, stiže cifra s kojom idem u penziju na neki zabačeni arhipelag.

    Arhipelag gulag, ako te dovate seljaci

  6. Seljacima nije dopušten ulaz u lokale u kojima ja ispijam rum stariji od prsatih devojčica koje ga služe odevene tek toliko da nisu gole.

  7. Jel ejdus negdje pored tebe u tom eminentnom lokalu

  8. Gdin Ejdus je tu, pali tompus iako je strogo zabranjeno, stavlja čašu viskija na pianino i sprema se da šarmira klub izvodeći pesmu za elizu. Posle će da vodi ljubav sa dve udate žene, a zatim nestati u noći s uvojcima njihove kose.

  9. Ejdus defloriše uz obalu mora

  10. Pa ne kazem da je pogrdno samo kazem da je nebitno, mogli su dati sebi ime trecepozivci i sestocevke, zanimalo me sta sve to ime predstavlja/obuhvata, kako prepoznati drugosrbijanca, kako mu za vrat stati i sve to ajde ako bas strawmanujete malo koncentracije dok citate tudje postove tnx

  11. Sergej Trifunovic prototip drugosrbijanca, eto da ti priblizim

  12. Malo ga tuku koliko zasluži

  13. Vidjeh ga na primorje pre neku godinu, kratko smo razgovarali, on se i ne seca toga ofc bio je solidno odvaljen, u svakom slucaju kul tip ali da steko sam utisak da nije dovoljno u seselj-opanci fazonu za prefinjen ukus srbskog patriote

  14. Odaje vajb jedača govana koji redovno dobije preko pičke pa posle kuka kako niko ne poštuje prave umetnike

  15. Haha ma prso je od droge, postao mim ko ceda

  16. Lol ajde sime ne prolivari izbegao krindz momenat posle kae nebitno gleda u ambis kurcofileovog cvabaloa lolo

  17. Da da, definitivno ima elemenata.

  18. Instagram je učinio da želim imati oposuma.

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.