Prijava

Ova institucija postoji 15 godina, sa desetak hiljada ljudi koji su ovde protrčali nekad, možda i više. Malo jača sekta iskr. A nemamo nijedno proročanstvo. Ko nam je chosen one, šta će uraditi, kad nam je apokalipsa, itd.

Tipujem na bata šmoa da je chosen one

Sa ovom profilnom me podsecas na legendarnog autora: Autobus

kad šmoklji pukne film i izjebe pola bora i dobije stotine dece.

Ja sam samo nebitna ništarija iz nebitnog mesta koja ništa vredno pomena neće postići za svog bednog života. Meni je chosen one ovog sajta labokv, što je zacementirao nakon onog posta gde lik gađa banderu kod trafike.

ŠMO bi lajk:
https://i.imgflip.com/3npql0.jpg

Koji to beše post labov, nisam ispratio izgleda :/ A baš sam bio pažljiv

Jedan bojan gadja stub kolima

Ein Bojan fährt mit einem Auto gegen eine Stange

Bojan i stub su legendary

Predznak sudnjeg dana vukajlije je pojava takozvane Šabačke avangarde koja će pokušati zavesti narod Vukajlije i ubediti ih da su oni prava avangarda i da je Šabac odabrani grad. Priča će loše o Jugu Srbije i njegovom narodu, blatiti ime velikog grada Naisusa iz koje potiče pravi Mesija avantgarde - Celt.

When the Lamb broke the fourth seal, I heard the voice of the fourth living creature saying, "Come." I looked, and behold, a pale horse; and he who sat on it had the name Maestro; and Hades was following with him. Authority was given to them over a fourth of the earth, to kill with crypto and with dickpics and with business ideas and by the wild NFTs of the earth.

maestro će da ujedini svet svojim kurcem. ljude oba pola, svih seksualnosti, rasa, nacionalnosti, religija, političkih uverenja, veteranskih statusa, sve će ih ujedniti svojim kurcem.

Na temi Evropska unija: Članstvo ili smrt:

Virtual
Clanstvo ko prezivi i ko doceka. Bice za 3-5 godina.

pre 11 godina

Hahahaha vi nesto da promenite... vi ste svi iz neke ustanove pobegli i sad ste umislili da ste neko i nesto kad ste zapravo niko i nista

Puši ga, Stratimire.