Prijava

S obzirom da mnogo vremena provodim na ovom sajtu susreo sam se za mnogo godina koliko ga korostim sa mnogo stvari i nisam ostao imun na raznorazne pojave jer se sa njima cesto susrecem. Ovo ne zasluzuje temu ali koga boli kurac evo najnovije legende koju sam otkrio: https://www.kupujemprodajem.com/uredjenje-kuce/kutije-i-korpe-za-stvari/beldray-sklopiva-ovalna-korpa-za-ves-37-l-crvena/oglas/137733052
Covek kao prvo stavi od 20 slika prvih 15 sa interneta kako bi uspeo one lenje govnare da prevari da se radi o ostecenom proizvodu. Zatim covek stavlja pred kraj cenu verovatno najvecu mogucu kad se tek to pojavilo na internetu koja je 25e a njegov proizvod je neverovatnih 1800 rsd ali on prodaje samo "robu iz evrope stoga je i takvog kvaliteta". Roba je svuda ista a pogotovo plastika koja jednostavno ne moze da se zavari kad pukne i kad pukne vise.nema vredonst. Ukratko lik prodaje stvar vise nego u radnji a osteceno je. Da li stvarno ima budala koja ce da kaze ej ovo je negde u americi 26 i po eura jeste osteceno ali je zato kod ovoga 1800 daj da uzmem. Covek ima 1000 oglasa i sve je ostecena roba i ima 1000 pozitivnih jel amo mi stvarno uakan narod ja ne mogu da se pomirim.
Nisam mogao da se suzdrzim da ne pustim u javnost ovakvu glavu.

https://www.kupujemprodajem.com/namestaj/garderoberi-i-ormari/rauch-set-od-5-polica-88cm-za-gard-za-orm-dubine-57-62-cm/oglas/116274462

Covek prodaje rauch set polica a niko u srbiji nema rauch ormar niti se igde prodaje to se kontam prodavalo u litvaniji i povuceno je pre 7 godina. Dimenzije svako ima svoje za ormare i svoju boju ko to kupuje? Jos osteceno. Uzmem za 2k 18mm biram dezen ok treba i kantovanje ali npr pola metra sa metar polica je 1000 plus kantovanje uzmem 5 polica za mene ukrojenih za 50e

Što se kaže od igle do lokomotive.

Tema je otvorena samo za ovog psa i nema.perspektivu
Ali ne kajem se
Kacicu svaki dan po jedan njegov oglas ako mi vreme dozvoli
Lik je prebolestan
Garantovano kad smanji polomljeni lavor sa 1800 na 1500 a kupac nije ni znao da je polomljen pa da.negativnu ovaj se.razocara sto je ovaj nezadovoljan a spustio mu cenu i jos mu slao zeljenim kurirom kakvih ljudi sve ima

Ljudi odredjeni prodaji ne znaju sta ali prodaju jako skupo
Imam i za to jednu pacijentkinju koja kupi (besplatno) namestaj iz nasledstva sto je ostalo nekom od pradjeda pa prodaje

Zadruga>kafe zale>kupujeprodajem
Najveci sljam na jednom mestu redosled nije poredjan po relevantnosti nego nasumicno

Ne znam zasto ali sam odusevljen ovom temom i radujem se buducim bergasovim recenzijama

Nastavi bergara samo nemoj mnogo da se sekiras ali dobro ti ide ovo razotkrivanje muljatora

Moram da se sekiram
Talozi se godinama u meni kupujemprodajem i ovo je samo kulmijacija kome se svidja kome ne ja cu pisati dok mi ne dosadi a to moze biti i do sutra jer imam pametnija posla a i ohladice se glava
Ali pacijenti ostaju, bice ovde dosta mesta u rubrici da se popunjava

Evo sad jedna situacija iu realnog zivota ja sam kupac
Komad namestaja 10000 ja pitam osnovne stvari i pitam da mi spusti na 8000 i ja dodjem na lice mesta ono rapsad sistema kad sam rasklapao nabubrila iverica nije neupotrebljivo ali nije kao na slikama i opisu a potrosio sam vamo i namo pa 1000rsd goriva. Nisam mogao da vidim to dok nisam rasklopio sve do dole.
Ja kazem zeni gle ovo osteceno ona ne jebe
Ja opet naidjem i na druge lomove i tad vec ocu da odistanem nego mi neprijatno kako da rasklopljeno ostavim najjace jos da sklapam opet pa da se jos krs raspadne pa jos i da platim
Reko aj moze li jeftinije ne vredi to ni 4000 al nema.veze dogovaramo se kaze nemere ja sam ti vec spustila stvarno nije u redu kao
Eto to ti je ludo zensko ne slusa ona sta joj ja kao iskusni majstor kojo je radio sve poslove enterijera i eksterijera po svim vodecim gradjevvinama u bg kazem nego drzi svoju politiku alo bre zeno shvati da.ne vredi ni koliko ti nudim nego mi glupo i shvati da sam i ja potrosio zbog tvojeg laznog oglasa gorivo pizda li ti materina ma jok ona je ubedjena da to vredi i boli je picka jos spustila a ja bi jos
Srecom pa sam samo potrosio 2 i po sata svog zivota i 1000 goriva jer sa takvim saradnicima moze i mnogo gore da se prodje npr da zavrsim na robiji

Onda kad me zovu i treba licno preuzimanje pa im moje naselje kao zavuceno ili kao ok je nego su jednom bili pa se izgubili najbolje na pola puta da se nadjemo kao sigurno idem u njihovom pravcu kad im odgovara u vreme kao da ja kupujem a ne oni
Pa boli me kurac bre ako nemas navigaciju ubi se, mislim ako imas smart telefon i nisi penzioner.
A ja u njihove vukojebine bukvalno isao pre 2 dana reko druze ja bio sad kod.tebe u naselju, vrlo jednostavno, navigacija i teraj, a do mene od autoputa 5 skretanja moze i na telefon da se objasni ne znam jel se meni samo ludaci javljaju
Dodje neki juce zove me kao tu je negde ja masem reko evo me on kao e evo sad cu docicu ja peske kao a kod mene ima 12 ari parkirnog prostora kao da se ne zavlaci a 20m mu auto udaljen i gore mu svetla samo treba da pisti kvacilo u prvoj i tu je a ako je automatik onda da stisne gas i tu je

Brate ne moze sve navigacija ako mi je covek dao broj a navigacija me nije dovela u mm ja gledam brojeve de su parni de ne parni i uglavnom je red da idu onako uglavnom ili unapred ili da se smanjuju pa npr ako se smanjuju a ti si ispred broja 28 a treba ti 22 znaci produzis. To je ta neka karakteristila ulica, da imaju tendenciju sukcesivnosti mislim tesko je provaliti odma ali islustvo uci coveka ni ja nisam znao kad sam se rodio

https://vukajlija.com/forum/teme/76253#post_4135917
hahah jake rucke za nosenje, izdrzljiva plastika, al polomljena rucka u sustini

Bergas šta misliš o onim likovima koji okače proizvod 300e unikat ručni rad a ti nadješ dva oglasa ispod još tri takva ista za po 2500 dinara

sviraj mi frulu bergase

Haha kakva tema, pa iz koje ste vi ustanove pobegli