Prijava

San Francisko upravo ovako pomaže siromašnije članove ove "ugrožene" zajednice.
https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=11&dd=18&nav_id=2243967
Ako biste se odlučili za ovo, koji bi ste rod i pol odabrali? Koje bi bile vaše rodne zamenice?

Da li biste bili možda: Ninauposkitzipikspe, Mangaiko, Čubaka ili možda Lhamana?
Da li bi bili više za tradicionalne zamenice ili one više egzotičnije: Ksi, Ej, E ili Fae.

Ne bih jer tim trandžama kad odseku kurac i naprave im fejk pičku to luči gnoj i telo ga tretira kao otvorenu ranu i pokušava da ga zatvori zato im je tolko visoka stopa samoubistva jer shvate da je takvo stanje stvari neodrživo.

Ali možda da se deklarišeš kao trandža u nastajanju da uzmeš pomoć...Mislim da niko ne bi smeo dao te odbije.

Putine pritiskaj dugmine

Ja sam za da San Francusko pomogne trandzama

Guglao sam ovo faa'fafine i lhamana, zaista postoji

naprave im fejk pičku to luči gnoj i telo ga tretira kao otvorenu ranu i pokušava da ga zatvori

Plus zna se desiti da hirurg lose prespoji, pa da ti odredjene otpadne materije dodju do te rane.

Al nema veze sa samoubistvom, ubijaju se masovno i oni koji se nikad ne operisu

Ma trandze su nenormalne, bolje biti peder. Primaš ga a imaš ga.

Ne bih jer tim trandžama kad odseku kurac i naprave im fejk pičku to luči gnoj i telo ga tretira kao otvorenu ranu i pokušava da ga zatvori zato im je tolko visoka stopa samoubistva jer shvate da je takvo stanje stvari neodrživo.

0k..............................

nekad bilo da se neoperisane trandže roknu 41% vremena, a operisane 68%, koliko je sada, ne znam, ali znam da je preko 50% za neoperisane, a bogzna koliko za operisane.

Ne bih jer tim trandžama kad odseku kurac i naprave im fejk pičku to luči gnoj i telo ga tretira kao otvorenu ranu i pokušava da ga zatvori zato im je tolko visoka stopa samoubistva jer shvate da je takvo stanje stvari neodrživo.

То је нетачно.

ladno svaki dan moraju onaj balon turati unutra da raširi tu ranu da je telo ne pokuša zatvoriti.

Иако је то одвратно, то је дезинформација, немам времена да улазим у полемику.

i čini mi se bilo da se ne seče nego da se utera unutra pa samo malo pri vrhu napravi rupurdača mada nisam siguran i želim tako da ostane.

Sjecne ga po pola. Skroz. Izvrne ga naopačke. I to je manje više to.

mogu misliti kakav je osećaj to jebat, garant kao da uzmeš čašu i obložiš je slaninom, pa onda u to ga turaš.

Trans osobe, pogotovu zene sa kobajom su bi bile bas gotivne...

Zapata jel dezinformacija ili Vuk jede govna?

Nije ovo jednokratna pomoc nego mesecna = stonks