Prijava

Naravno

Samo treba da se kreativno izjasnim

Drugo je pitanje da li bi mogao da živim u SF jer mi tih kilo i dvesta ne bi pokrilo ni pola garsonjere na obroncima njihovog pandana mirijevu

Mister_NO
Zapata jel dezinformacija ili Vuk jede govna?

ja jedem govna, a on puši kurac.

ali da, na taj princip radi ta operacija, odrežu ti pola kurca, to što ostane izvrnu unutra da izgleda kao vagina i to normalno luči gnoj jer je otvorena rana.

odrežu ti pola kurca, to što ostane izvrnu unutra da izgleda kao vagina i to normalno luči gnoj jer je otvorena rana.

Nelagodno i za procitati a kamoli uraditi za 1200 evra.

a kako ove druge vrste trandže postignu lažni penis, nisam sasvim upućen, ali bilo nešto da im izvade matericu, jajnike i sve ostalo iznutra, pa zašiju pičku vani i razvlače je, mada nisam siguran za to razvlačenje, nekako mi blam ić na gugl i tražiti "nastanak lažnog kurca kod trandže."

Zašiju im dildo ispod kože

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4047849/

Radi se o komplikaciji, a ne o obaveznoj pojavi.

Conclusions: More than 50% of patients who underwent genital reconstruction operations developed an SSI at some point during the genital reconstruction process. Surgical site infections are more common in FTM than in MTF reconstruction operations, and for both FTM and MTF, SSIs are associated independently with an increased frequency of total operative procedures and encounters.

Zhao JJ, Marchaim D, Palla MB, Bogan CW, Hayakawa K, Tansek R, Moshos J, Muthusamy A, Kotra H, Lephart PR, Wilson AN, Kaye KS. Surgical site infections in genital reconstruction surgery for gender reassignment, Detroit: 1984-2008. Surg Infect (Larchmt). 2014 Apr;15(2):99-104. doi: 10.1089/sur.2012.225. Epub 2013 Nov 4. PMID: 24180342; PMCID: PMC4047849.