Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. imao je tekst "stedi na pikselima" ili tako nesto, hocu konkretan razlog, ako ga nema vratite mi poster ili da pravim novi.

  2. hteo sam da pitam da li je moguce da vidim nekako sve svoje obrisane definicije, ako postoji takva opcija. fala

  3. *tj. sve koje su zavrsile na groblju

  4. Hocu konkretan razlog

    Za postere vazi sve sto vazi i za definicije, dakle:
    "Saglasan si da moderator ima pravo da obriše tvoju definiciju ako proceni da ona krši neko od ovih pravila:"

    Da se razumemo - ja ti nisam obrisao poster, ali onaj ko jeste je imao razlog sto je uradio tako. Mozda je prosto mislio da ti je fora glupa.

  5. poster ne krsi pravila a ako mu se nije svidjao sto nije dao minus? Toliko o tome...

    (edit mali prst) - zato sto nam je to posao, da brisemo ono sto smatramo da ne valja.

  6. Ajde... Mogla je biti moja prva definicija dana.. Mnogi plagijati, u pravom smislu te reči ( c/p) su prošli.

    Jedino mi je krivo što apsolutno nigde nisam pročitao ono što sam napisao, a vezano je ustvari za to koliko neko vrednuje svoje vreme.

    Eto.

    I sinoć je brisa Surovi, pa je vratio...

    Ako toliko smeta, neka leti, ali sajt ostaje bez jedne dobre definicije.

  7. Surovi se zajebao kad je vratio, sad je greška ispravljena.

  8. Ima jedna knjiga.. Kako bi.. A da! ' Fak ju', neka nasa budala.. Preporucujem.

  9. Tema "Knjige koje čitate" je na podforumu "Kultura". Molim da ne spemujete ovu temu. Hvala.

  10. Pitao bih modove da li bi obrisali sve MOJE KOMENTARE na definiciju Zlatno pravilo tinejdžerske masturbacije, ako može. otkud znam, napišite spem ili tako nešto.

    ne zato što ne stojim iza toga, nego zato što ne služe svrsi.

    unapred hvala.

  11. Nemoguće je da se obrišu samo tvoji, već moraju da se obrišu onda i komentari onih sa kojima si vodio konverzaciju. A opet, tu ima i dosta smislenih komentara drugih autora. To znači da ja treba sve to da iščitam pa da vidim kako i šta. Ne mogu, mrzi me. Neki kolega ako hoće...

  12. ajd' bre Blek, što si taki?...:)

  13. Čisto da proverim,molim da proverite da li sam bila hejtovana skoro,u poslednjih par sati.Hvala puno.

  14. Blek opet? eee jesam baksuzzzzzz. :)) sve kul, zezamo se. pozzz.

  15. Mani se definisanja pojava na Vukajliji. :) Topla preporuka.

  16. hvala Blek, oduvek si bio kul lik. ja ono neću, ali me neki đavo tera. ;))

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.