Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Пих, сад видех да ми неко опалио 60ак минуса. :)

    Хвала блеки на брзој и ефикасној интервенцији. :)

  2. Drugo. Gde je Mali Prst? Vidim da je aktivan, ali ga nema na forumu, na četu, ili bilo gde. I to ga ne viđam još od kada je došao Duncan. A znam da se njih dvojica malo ne vole. :)

    :)))
    evo napisao sam vam nesto da vidite da sam i dalje ziv.
    Izvini Stefane sto ti se nisam javio da izlazim :))))

  3. Није ли проблем да овом члану уклоните налепницу "хејтер", коју је раније данас добио након што је мени поделио рандом 60ак минуса? Разговарао сам са чланом и расчистили смо све, фин је момак и не заслужује ту налепницу.

  4. Ma ok je.
    Ali nemoj da ti se ponovi.
    Brate, zabrinuo sam se. :)))

  5. imam jedno pitanje
    zasto mi je skinut poster, nista uvredljivo nije bilo, niti slika niti tekst?
    unapred hvala

  6. @peki d džem: ok, skinuto.
    @gruja srb: možda je imao logo nekog sajta na slici, ili je sama slika bila dovoljno lična da je moderator procenio da narušava privatnost, ili je procenjeno da nije dovoljno kvalitetno.
    @serious: obrisano, ali ubuduće postoji tema za prijavu posterea id efinicija za brisanje, čisto zbog evidencije to traži tamo.
    @ekspo: ne, nažalost :)

  7. http://vukajlija.com/dve-zenske-u-prenaglasenom-pms-u/201555#comment_530252

    Da li se ovaj komentar računa kao vređanje? Nisam siguran da li dotični zna da je to uputio meni.

  8. Skakljivo pitanje. Nisam ni ja siguran.

  9. Da li moze neka definicija trajno da se ukloni sa sajta,tojest da je nema ni na groblju?

  10. Да ли неко од мод. зна шта је са Мешом и што га нема на сајту? Зашто је сељак банован?

  11. supermarko - može

  12. samhaine - nem pojma

  13. http://vukajlija.com/forum/teme/12800?strana=1#post_620048

    na kojoj temi mogu da okacim ovakve uvredljive komentare kako bi vi razmotrili da li je osoba za ban?

  14. постоји ли могућност да модератор врати неку дефку коју је аутор обрисао?

  15. @kostja: naravno.
    @sos: jebem li ga. recimo, hajde ovde :)

  16. Trazim 5 meseci bana. Idem uvojsku.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.