Prijava

Da li mislite da je otkazna kultura previše pustila svoje pipke u Srbiji?
Zašto danas ne možemo bez osude da pohvalimo ljude koji su se borili za opstanak našeg naroda u ratu?
Zašto su danas muškarci dežurne žrtve a ženska odgovornost se ne dovodi u pitanje?

Delite neke primere iz Vašeg života gde ste osetili otkaznu kulturu.

Da li mislite da se to može zaustaviti i ako se ovako nastavi, šta predviđate?

Totali je cancelovan. Srecom

šta sere ovaj duplak? kakva kancer kultura, na ovim područjima se još uvek mrzi na osnovu nacionalnosti, rase i sličnog, a kancer kultura se kao raširila ovde. zaglavili smo u devetnaestom veku.

mnoge javne licnosti su kancelovali npr keba i big lale, a ljudi nista nisu lose uradili

Eh da je tako lako moj mesni. Evo kreni nešto pozitivno da pričaš o generalu Karadžiću ili Mladiću.. Završio bi na rubu društva kao pripadnik KKK i antisemita.

Voleo bih da si u pravu ali mislim da nisi baš porazmislio o otkaznoj kulturi kao fenomenu koji se prilagođava narodima i politikama.

a severina koja je olicenje nemorala-uvek rado vidjen gost.

Labo kako to sad Keba otkazan, Severina koja je preko njegovog sina postala srpska snajka dobrodošla? Otkazao sam, pojasni mi

https://www.facebook.com/YIHRSrbija/

Ovi su glavni sa tim "krečenjima" i tim "pozivanjima na linč neistomišljenika".

pa kad si zadnji put video kebu?
a severina sigurno nije rado vidjena zbog kebinog sina nego zato sto vazi za sex bombu.u jednoj grand emisiji kad je bila u ziriju jedan ucesnik je rekao da zamalo nije svrsio u gace dok je pricao sa njom.sale je svakog takmicara pitao jel mu se digao.svi su potvrdili.
sto se tice pozivanja na linc u tome prednjace drugosrbijanci.

Ne možeš protiv žena labo, ko ide protiv njih uvek izgubi zapamti

za sex bombu.u jednoj grand emisiji kad je bila u ziriju jedan ucesnik je rekao da zamalo nije svrsio u gace dok je pricao sa njom.sale je svakog takmicara pitao jel mu se digao.svi su potvrdili.

hahaha a u glavi vrtim jbmu mater nije isključeno da se desilo

jao da to sa zenama..one su superheroji a muskarci obicna banda jos pricaju i da su zene jace, mogu bolje da trpe bol,ni jedan muskarac ne bi mogao da izdrzi bol koji koji se javlja pri porodjaju.zene mogu vise i da popiju.to su naravno gluposti.bol pri porodjaju nije nesto preterano jak.
a muskarci samo klimaju glavom i pricaju jeste takoje.sad je moderno biti na strani zene uvek u svemu.

Bravo momci i ja podrzavam zene u njihovim iluzijama

Trenutni raspored bi lajk: muskarac prerusen u zensko=zensko preruseno u musko>zensko>musko

ne znam sta Milica KAE da se zove na sajt ODMA