Prijava

ae be ti si se očepio ko lajsna

Žena : napušta udobnost roditeljskog doma ili nezavisnost da bi živela sa čovekom, trpela njegovo hrkanje, prdeže i vonj, kuvala mu, preživljavala sa njim osmodnevne agonije kada dobije grip i bukvalno umire, uzima njegovo prezime, rađa mu decu, trpi mu majku, suzdržava se da ne raširi noge 10 puta zgodnijem kolegi ili komšiji, brije noge za njega, živi skromno sa njim...

vidim da si nezadovoljan svojim polom, promeni ga..samo da znas i zene prde i mogu da hrcu.
zaboravio si porodjaj da pomenes kako je to najveci bol koji postoji na svetu
uvek na strani zena, pedera i crnaca to je sad u modi.

Kod nas kazu, vodi prvo devojku na Ibar da se umije, pa onda gledaj sta ces dalje.

Ako do cirka druge nedelje nisi provalio da je ružna ko kurac bez šminke pa batke sam si kriv i ne samo da si kriv nego si i zaslužio da ti se to obije o glavu jer si glup ko tocilo i/ili ćorav ko krtica

Pa valjda na keca se pri reko pola tone šminke provali dal je ružnjikava jebemu miši u duvar

Nije istina da šminka može tooliko da transformiše osobu. Šminka se stavlja na već postojeće crte lice i prekriva nedostatke na površini lica ali ove važnije stvari uočavaš odmah barem ja tako

Pa jbg ne znam kako to ide kod vas ali ja im dajem taj benefit of the doubt jer sam ćorav i na početku tj. prve nedelje ide dejt film večernja šetnja i sve nešto po 2-3 sata pa i ne stignem da provalim šta se tu stvarno dešava kad nema baš tolko svetlosti, al posle se već gledamo u sobi i onda je sve jasno

Ali serem i ja govna zavisi to gde se upoznate, ja ugl na žurci razmenim broj/insta

ima tu finesa..ne moze da sakrije prevelik nos i uvucenu bradu recimo ali moze sa sminkom da deluje ok a bez nje da bude krs,znate kako prave oblik ociju sa maskarama, ti pomislis jao sto lepe oci ima kad ono kurac.ma druga osoba bez sminke.ako joj je izgled od 1 do 100-recimo 40. ona moze da napravi da bude 70/to samo obratiti paznju na one sto se sminkaju stalno.bukvalno se skrivaju.takvoj treba reci, na fin nacin.sto se stalno sminkas toliko ne valja ti to za kozu.nema potrebe za tim ti si prirodno lepa, slobodno izadji bez sminke

Haha labo jel si tako i onoj sa trafike reko

ova iz trafike je super gradjena, ima prosecnu glavu bez sminke, sa sminkom znaci vrh riba.ona se ne sminka mnogo, spada u one koje treba terati da se sminka jer je tad melem za oci i dusu

držite se teme dobre pičke, nije za vas konkretnija rasprava o ženama.