Prijava

Nema coveka koji nije pomislio u sebi “sad za kaznu ide neki glup gol”

kako se zove gej koji nema pojma da igra fudbal?
sergej

sergej bezrukov

mora da ima dva prezimena.sergej bezrukov balvanovic

i ovi francuzi su blejana

dosad jedino spanci sto su odigrali total fudbal svabe ne racunam nije merodavno

Haha e žiru balvane a la lakaka

јој кад видим рагника ког су из гроба подигли да тренира остерих јоој

mbape mora na operaciju izgl

sad sam gledo ovu press konferenciju kad je piksi upitan za tadica kaze “uuu nije dobro ako je to rekao.. uu to nikako nije dobro” hahaha najjaci

real slusao sam i tadica, retko pametan decko za fudbalera u fazonu ja sam najbolji ovde piksi jebi se bice kako ti kazes al istina se zna

Pixie : E drugari Srbalj se preložio uveliko kod kuće, čtampa ima da im servira sranja kojekakva, ajd kad je već tako, da ne bude opet da jedni drugima jebemo žene, da mi lepo napravimo neko sranje pa tim nek se bave mejmuni. Evo Dule ti počneš sa klupe protiv Engleza pa se posle kao buniš, može?

- Može.

haha, al ono prosli put bilo kao da igracima bude lepo aj nek idu i porodice. Dosle droplje na tandrbal bukv

Mada real ovaku neku spiku treba na silu podmetnuti medijima da govnari imaju cime se bave

Al se ori himna turske ko da igraju na Şükrü Saracoğlu stadionu

Ко пуни? :Д
ајмо браћо грузини и брате кхвича кхваратшхкелија

šta se desilo sa хвичом gde je onaj insajd forward koji je žario i palio pretprošle sezone

look how they massacred my boy

il su jednostavno prestali da mu padaju na preočigledne fore i svi znaju da se namešta na desnu

pa sine nisi ti roben (desnonogi)

Gruzijski dresovi ko zvezdini kad im sponzor bio pils

Ал је марадона из грузије
што се тиче репке има реално крш репку каква грузија какви бакрачи
отп као египат са САЛАХОМ