Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. vuzi nisi nista pozitivno rekao za repku od 2017, samo zvezdu hvalis

  2. Нема шта позитивно да се каже португал поклон са неба победа против коста рике или кога већ кад је крстаја био тренер је тренутак генијалности из слободњака

  3. Lele grizman kolko se spetljao

  4. Lepi ovi galski dresovi

  5. јесу онако ретро мало да има више детаља јебена бела боја па то имају ајмо словенци словаци чеси срби италијани енглези па пола тимова има усране беле дресове а остале гарнитуре већином безличне одвратне

  6. mi treba vratimo onaj stari grb i ubacimo plavu i belu boju valda posle jevropskog, ovi crveni dresovi su tesko govno o ModernOm grbu da ne pricam kakva bezlicnost, cuj crvena dominantna izgledamo ko siptari neki i crnogorci jebem ti dizajnera ko ga angazovo

  7. nesto slicno ko basketaneri sto su uradili vratili tradicionalnu plavu ajmo plavi fazon

  8. вратили традиционалну јогсловенску боју ајмо модри брацтво јединство
    видим на арени иде неки квиз хет трик стартује људе по тржним онај глумац што глумио у монтевидео онај мали и као одг на 3 питања тачно добијеш дрес репке па ни тад га не би узео хахаха

  9. iste boje bukv obj dres nije ni morao da se menja, sacemo naravno da ga promenimo radi karme

    ionako sebi brojimo sve yu medalje nismo morali ni dresove menjati jesti govnna

  10. Tisina sad, pocinje najdosadnija utakmica dvaju najdosadnijih ekipa uzivajmo u dosadi

  11. cile peru vcrs od 2:00 za vuyija spec

  12. cile peru vcrs od 2:00 za vuyija spec

    Ууу сампаоли тренер и санчез исла видал ахх, а не чек није 2015 јбг :(

  13. АХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

  14. Meni ovaj levi i dalje najbolji

    dobro izgleda taj

  15. ovaj kroasanski je odvratan al bar je prepoznatljiv, cak i onaj crni ustaski je dobar ako zanemarimo simboliku, nas dres kad vidis ne znas el su siptari, svajcarci, poljaci, crna gora...posebno sad ovo sa ovim novim grbom

  16. i to za promenu grba je objasnjenje bilo nesto fazon kao prilagodjavamo se novijim vremenima moderno, vrv ovo krupnim slovima 4s islo nekoj komunjari na kurac il su jeli govna iz uefe nema drugog objasnjenja

  17. avg drugosrb na indexu otreznjenje

    Kao neko iz Srbije sam navijao za Hrvatsku, jer je dobra reprezentacija sa velikim uspesima u bliskoj prošlosti. Volim i Modrića i navijam za Real zbog njega. Ipak, kada sam čuo to navijanje i mržnju i prema "meni" iako nijednog Hrvata nikada nisam uvredio, bio sam razočaran jako. To me ne bi čudilo od primitivaca albanaca, ali uvek sam smatrao da su Hrvati veća gospoda. Baš razočarenje i više ne mogu da navijam za vas čak i da hoću. Nadao sam se nerešenom da oba tima budu kažnjena, eto na kraju je tako i bilo.

"Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma."

Kompjuterska Biblioteka | 7. Maj 2009.