Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. Oh no, trajektorija ide u cara sleng..

    Smole, po meni bi oba slucaja bila ofsajd, pasivni ofsajd

  2. A pajsad plidu, finale EP, nemačka-češka(lol), '88 minut još je 0-0 i nemačka postiže ovakav gol, dal bi im var poništio?
    A dal bi česima poništio?

  3. Šta na primer da je sad ovaj Dumb Fries ležao povređen na tom istom mestu umesto da je stajao kao imbecil, dal je i onda ofsajd ako je fizički neizvodljivo da se pomeri

    to su te neke misterije koje treba razrešiti a ne samo ma poništi ga ako ga primi favorit šta kurac

  4. Golčina čista, ne bi je golman stigao ni taksijem.

  5. ajde nemoj da pliduu ponistava gol njemcima ne ide

  6. E ne znam skeletore, ja nekako mislim da su ta namjestanja ili popustanja nekim ekipama preuvelicana

    Ronaldu su ponistili onaj gol protiv vas, hrvati su se provukli kroz iglene usi masu puta.. iz mog ugla gledanja moglo bi se reci da i vas sudije paze

  7. Nemcima se golovi ne poništavaju jer nema potrebe, sami bi ga poništili da ne valja

  8. Ronaldu su ponistili onaj gol protiv vas

    to bile kvalifikacije i bukv greska sudije desava se to. jok zaebali gejnalda na marakani namerno srpski lobi dao par meleona

  9. Obj nijedna ni druga ekipa nije zasluzila da kao pobjednik izađe iz ovog meča, smrtno dosadni, imali su prilika i jedni i drugi pa ako im je stalo nek daju

    Ne nego ce se aktivirati sad pred kraj u nadoknadi i trčati ko ludi, tražiti još po 15 sekundi da izvedu napad.. znam ja vake utakmice dobro

  10. Eh super, ovako i treba jebo ih brat dosadni

  11. real polaganao sve vise navijam za spaniju u smislu total fudbala sa njemcima finale bukv ne znam kako idu ukrstanja

  12. Var je selektivan i to dok se ne reguliše ubiše fer plej.
    Inače, ova tekma najgora do sad, slo-srb bukv bio praznik fudbala u odnosu na ovo malo pre

  13. var je kao ujedinjene nacije, jedu govna za onog ko vise podmaze u retkim prilikama ima poentu

  14. nedic ojebo smetao je golmanu

    *trajektorija kretanja napadaca u ofsajdu je uticala na golmana da ne reaguje

  15. пољска је елиминисана са турнира..

  16. real polaganao sve vise navijam za spaniju u smislu total fudbala sa njemcima finale

    E, caro, ti izgleda najmanje ovde pratiš fudbal a najčešće pišeš.
    Dakle, 99% su šanse da će Španci i Nemci igrati već u četvrtfinalu kao pobednici svojih grupa, tako kaže kostur žreba.
    Jedina šansa da te dve zemlje igraju u finalu jeste da Nemačka u poslednjem kolu izgubi od Švajcarske i tako bude druga u grupi.
    Ko zna, s obzirom na sastav tima, možda tamnoputi panceri namerno puste šiptarske bankare da izbegnu moćne Špance u ranoj fazi žreba.
    A ako mi kojim čudom neviđenim pobedimo Dance, projektovano je da u osmini idemo na Nemce pa onda na Špance (osim ako i Slovenci ne pobede Engleze, što bi bilo već previše iznenađenja).

  17. I da, gol Holanđanima je poništen u skladu s pravilima, bez obzira na to što golman nije imao šansu da odbrani.
    Na metar si od golmana u petercu u ofsajdu, jebiga, to mora da bude ometanje.

  18. U skladu s pravilima, svakako
    U skladu sa duhom igre, nikako

  19. @šmojklja
    A šta traži crni Holanđanin u ofsajdu u golmanovom petercu? Šta, znao je da će udarac biti neodbranjiv i da neće imati uticaj na igru?
    Jebiga, ne mogu sudije u var sobi (koje inače prezirem) da svaki put procenjuju da li je šut potencijalno odbranjiv. Šta da je bila malo sporija lopta?
    Za mene je to čist ofsajd - u golmanovoj si blizini, ometaš mu vidno polje i reakciju i to je to.

  20. što mi je neprijatno za poljake.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.